2752
2734

سلام دوستان

چند روزی هست که به علت نامعلومی اصلا حوصله ندارم و بی اعصابم بدجوری و دلم گرفته(فکر کنم مقدمه افسردگیه). قرار هست همسرم برای انجام کاری برن شهرستان.پریروز همسرم گفت پول برات میریزم برای باقیمونده شهریه پسرم(حدود 2700) و خرج خونه و خرج خودم و ... در زمانی که تهران نیستن. البته من خودم شاغلم و رمز کارتهای شوهرم هم دست خودمه(البته الان رمز یک بار مصرف کارو سخت کرده)و هر وقت لازم داشتم ازش برمیداشتم.دیشب به همسرم گفتم اگه فردا عازمی پول رو بریز  با اپلیکیشن . حدود 2 باری بهش گفتم ولی هی پشت گوش انداخت. ساعت حدودای 11 شب بود دیگه عصبانی شدم و بهش گفتم فکر کردی چی، اصلا دیگه نمیخواد برام پول بریزی. دیگه ازت قبول نمیکنم یعنی چی که منو سرکار گذاشتی . اونم اولش به شوخی و خنده زد و گفت بهتر پس دیگه بهت پول نمیدم . بعدشم زبون بازی که همه زندگیم مال تو هست  و ........  . گذشت تا اینکه صبح بهم گفت شماره شبا بده برات بریزم. منم گفتم اصلا حسش نیست و گذشت تا 10 دقیقه بعد گفت اینترنتی شمارتو پیدا کردم و 5 تومن برام ریخت. خیییلی از دستش ناراحتم و بهم برخورد قرار بود 7 الی 8 بریزه. میدونه که من اگه لج کنم دیگه محل ولش نمیزارم . ولی نمیدونم چرا اینجوری شدم. هم ازش عصبانی ام . هم از خودم و اینکه میدونه و پشت گوش میندازه منو دیوونه میکنه. دلم خیلی پره . موقع رفتن هم اصلا نگفت مواظب خودتون باشید. لطفا دلداریم بدید و قضاوت نکنید. میدونم کار منم خوب نبوده. ممنون که وقت گذاشتید دوستان خوبم

هر آنچه برای خود میپسندی برای دیگران نیز بپسند.

واقعا يكم شوهراتونو درك كنيد!!عزيزدل بره كار ميره!!

خودشون تو اين شرايط بدبختي دارن شماهم چرا بهانه الكي ميگيريد اخه عزيزم؟؟الان من مشكل خاصي نديدم والا

بفهمين اوناام بار زيادي رو دوششونه

انقد خودخواه نباشيم❤️

من همون 🧚🏻‍♀️arstar سابقم🙋🏻‍♀️تركوندنم نامردا☹️تركيدنمم بخاطر زدن حرف دل خودم و شماها بود❤️فداي سرتون👑👑
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم وقتی اعصاب ندارید ، بحث کردن با همسرتون فقط به مشکلاتتون اضافه میکنه ،،بهتره این مواقع سکوت کنید.

همسرتون برمیگردن و توی سفر هم تماس میگیرن ، به نظرم بهتره بحث را ادامه ندید و عادی برخورد کنید 

ااز صبح ده تا تاپیک دعوا با شوهر دیدم 😐

همشونم الكي و سطحي

من همون 🧚🏻‍♀️arstar سابقم🙋🏻‍♀️تركوندنم نامردا☹️تركيدنمم بخاطر زدن حرف دل خودم و شماها بود❤️فداي سرتون👑👑

دلم برا شوهرت سوخت.. 

همه ماهمینیم حال الان همه ماهمینطوره خاهر هممون خسته ناامیدوافسردشدیم لنت ب کرونا لعنت.. 

من جنگجویه خوبیَم... ولی تو هدف باارزشی واسه جنگیدن نیستی
اسی جان چقدر نازک نارنجی هستی؟؟ از این بحثها و حرفها روزی صدبار تو اکثر خونه ها اتفاق میوفته. آدم ک ...

ممنون. فکر کنم دارم افسرده میشم گیرهای الکی میدم

هر آنچه برای خود میپسندی برای دیگران نیز بپسند.