2733
2739
عنوان

دخترم رو چشم زدم

699 بازدید | 42 پست

چن روز پیش داداشم ازم پرسید خوابش چطوره شب خوب میخوابه؟منم گفتم اره از ساعت ۱۲ شب میخوابه تا ظهر.اونم گفت خوشبحالش .من ۶ صبح باید بیدار بشم برم سرکار..البته ب شوخی گفت.دخترم نزدیک ۲ سالشه.هیچی دیگه از اون روز ک این حرفو زدم دخترم ۲ شب میخوابه  ۶ صبح بیدار میشه.انگار میخواد پاشه بره سرکار

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
😂😂😂😂😂

یعنی هنوز چشام خوب باز نشده گیج خوابم دخترم گریه میکنه میگه ببرم بازی کنم.باید ببرمش پیشه عروسکاش.خیلی سخته بخدا دیوونه شدم

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵
2740
مرد گنده با بچه دو ساله خودش را مقایسه میکنه؟ هرچند واقعا خوش بحالت دختر من ۷ بیداره معمولا

ن بابا چی خوشبحالم الان چند روزه ۶ بیدار میشه.اگه سیستمش ب اینجور بیدارشدنه عادت کنه بدبختم

شنیدم بچه از پدر و مادرش بیشتر چشم میخوره تا دیگران

اره من هروقت از ی چیزیش تعریف کردم مثلا گفتم غذا خوردنش خوبه خوابش خوبه  ارومه بعدش دقیقا برعکس شده

من خودمم هم همین جور

پس نباید تعریفشونو بکنیم .هرچند من ذوق میکنم از خوبی بچم بگم.

ن بابا چی خوشبحالم الان چند روزه ۶ بیدار میشه.اگه سیستمش ب اینجور بیدارشدنه عادت کنه بدبختم

خب من سه ساله همینه کاش چند روز بود فقط

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

براش صدقه بنداز

همیشه وقتی ازش تعریف می کنی بگو ماشاالله و لا حَولَ و لا قُوه اِلاّ بالله العلی العظیم.

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙