2733
2734
عنوان

دخترم رو چشم زدم

| مشاهده متن کامل بحث + 699 بازدید | 42 پست
استارتر چهار روز این ساعت پا شه دیگه عادت میکنه و این خیلی بده بیدار نشو خودتو بزن ب خاب تا بخابه

گریه میکنه خونه رو میزاره رو سرش.

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خخخخخ عزیزم بچه میخواسته حال داییشو درک کنه

منم خیلی چشم میزنم بچمو شیرین زبونی میکنه تا میخوام قوربون صدقش برم و ماچش کنم بچه با مغز میخوره زمین 🙈 دیگه رومو اونور میکنم نگاش نمیکنم 😶 اصلامگه میشه

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

وای منم اتفاقا یه مدتیه اینجوری فکر میکنم 

دخترم خیلی آروم و خوش خواب بود از وقتی تعریفش رو کردم خیلی بدقلق شده  

مادر شوهرم همیشه بهم میگفت اگه ازت پرسیدن نگو که آرومه چشم میخوره بچه ام 

منم تو دلم بهش میخندیدم نگو خودم چشمش زدم خخخخ

2728

حالا بعضی روزا ک همسرم میخواد بره سرکار انقدر سرو صدا میکنه بچرو بیدار میکنه 

من هنوز ولی خوابم 

بعد پسرم میاد بالاسرم دستشو میذاره رو صورتم میگه مامان شایی 😆🤣🙈 یعنی چایی 

فک کن ساعت ۶ صبح چایی میخاد خخخخخ 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

😁😁

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

عروسکاش رو شب بذار کنارش وقتی بیدار شد باهاشون سرگرم بشه 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
2738
عزیزم تو چشماش نگاه کن چند بار لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم بخون پ سعی کن خستش کنی قبل خوا ...

البته روز خیلی میخوابه.باید سعی کنم خواب روزش رو کم کنم 

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵

@لرد_والدمورت    

منو دچار سوتفاهم کردی 😊😐

وای منم اتفاقا یه مدتیه اینجوری فکر میکنم  دخترم خیلی آروم و خوش خواب بود از وقتی تعریفش رو کر ...

اره حق با مادرشوهرته .

حالا بعضی روزا ک همسرم میخواد بره سرکار انقدر سرو صدا میکنه بچرو بیدار میکنه  من هنوز ولی خواب ...

اخی عزیزم 😘

@لرد_والدمورت     منو دچار سوتفاهم کردی 😊😐

😂😂😂😌😌😌خدارو شکر حقیقتو فهمیدی

گوجه____سبز سابق😕خدایی دیگه شماره ندارم گزارش نزنید😐😐😐خوبی نی نی سایت اینِ که تو دعوا و  کل کل میتونی صبر کنی جوابای بهتری یادت بیاد و بعد ریپ کنی😂😁❤🤞🏻بازیگر اینده😊😋البته که قبلا بازیگر هری پاتر بودم ولی چندسال دیگه منو تو تی وی میبینیییید دعااااکنید برام😃❤اگه لایک میکنم فک نکنید پستتون خیلی به دلم نشسته😊☺ن ن ن در اشتباهید😂😂🤣🤣🤣قشنگا من همه رو لایک❤ میکنم تا ببینم کامنتارو تا کجا خوندم ....گفتم یه وقت سوءتفاهم نشه😁از دگر خوبان تو افزون نیستی؟😏/باش خاموش!!چون تو مجنون نیستی!!!!!!🤫پروانه صفی دیده به او دوخته بودم🦋/وقتی که خبردار شدم سوخته بودم😕💥💣مامانم گفته زیاد نرو نی نی سایت از بس خوشگلی چشمت میزنن😌😌بی بی جی بابیجی بوووووو😁😁😁😁تو سوسک شوووووووودییییییییی 🤣🤣خیلی خب گریه نکن😪😢😕😕😕الان مثل طاااااوووووس قشنگت میکنم🦃🦃🦃🦃🦃عههعههه بوقلمون شدی کههههه ببشید چوب جااادووووم خلااااب شده😞😟صبر کن ....استکشرووو((اکسپکتو)) پااااتروووونوووووم جینگ😯😍😍😍👸🏻جان جان نگا چه خوشگل شد پدر سوووووخته((👸🏻))😃😄یبار معلم مطالعات احتماعیمون بهمون یه چیز قشنگی یاد داد حیفه بهتون نگم یه ورد معجزه آسا گفت هر کاری خواستید بکنید بگین خدایا شکرت که این اتفاق می افته مثلا خدایا شکرت که فردا امتحانمو خوب میدم ...خدایا شکرت که فردا روز خوبیه....خدایا شکرت که فردا میریم خونه ننه جون.😀دقت کردی خدایا شکرت که میشه..♡♡بشه ن هااااا مییییشه....😎🙂مادربزرگ خدابیامرزم هم یه چی قشنگ بهم یاد داد  هروقت هرچی  گم کردی وگشتی و پیداش نکردی یه فاتحه برا ام البنین بخووون همون موقع پیداش میکنی😍حتی برا کوچکترین و بزرگترین چیز😊معجزه میکنه 😗😗😗همه چیزایی که گفتم برا من معجزه کرده گفتم در اختیارتون بزارم امیدوارم بدردتون بخوره!!♤
😂😂😂😌😌😌خدارو شکر حقیقتو فهمیدی

ضربه روحی خوردم  😤😤

😃😃