2737
2739
عنوان

درمان پلی کیستیک

| مشاهده متن کامل بحث + 6598 بازدید | 87 پست
چقدر  حرفهاتون  امیدوار  کنندست😉😉😉 مرسی از پاسخت... به جز حلقه  کار دیگه &n ...

نه عشقم فقط ورزش، و دوباره خورد و خوراک ام معمولی شد، دارو میخوردم همش افت فشار و حالت تهوع داشتم

من  شنیدم  چربی  دور شکم  خیلی  بد هستش.... اون  باید درست  بشه

اره

من دوسال متفورمین میخوردم چون میگفتن واسه چربی دور شکم عالیه ولی این اواخر دیگه با خوردنش اذیت میشدم روزی دوتا میخوردم معده درد شدید گرفتم مجبور شدم قطعش کنم

راستی یکماه بیشتره که هرشب با شوهرم میریم پیاده روی احساس میکنم بدنم سبک و خوب شده میخوام ادامه بدم پیاده رویمو

شما پریودات منظمه؟

آدم‌هایی که هیچوقت حوصله ندارند، بیشتر از همه انتظار کشیده‌اند و چه سخت میگذرند روزهای انتظار...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم نگاه به تاپیکم ماجرای باردار شدن من با حدودای دو سال نازایی کن انشالله کمکت کنه

ممنونم  دیدم  خیلی  خوب توضیح  دادی

علاوه  بر چیزهایی  که دوستان  گفتن

سس  حذف  بشه

شما  هم  میگید گوشت و مرغ و لبنیات نخوریم

تخم  مرغ  محلی

اب سرد

خیار  (یکسری دوستان  گفتن  سالاد نخوریم)

و...

خیلی  ماهی..ممنون

2731
به جای شیرینی برای کسایی که افت فشار دارن مویز و توت خشک و انجیر و خرما بخورین  در ضمن به ج ...

اره  

جالب  بود  که  همین  خانم  دکتر  میگفت

فکر نکنید متفورمین  به تنهایی  کافیه

متفورمین قند رو میاره  پایین  که  موثره(البته  میگفت برلی لاغرها  توصیه نمیشه)

به  جاش خودتون  قندها رو از زندگیتون حذف  کنیر

مثل  قند و شکر و نبات  و شربت های  بیرون و شیرینی

حتی  میگفت  میوههای  شیرین  خوب  نیست  

میگفت  بعضیها  فکر میکنن  رژیم بگیرن مثلا  شبها  ه جای شام میوه میخورن ولی برلی کسیکه  پلی کیستیک هست به جاش  چلوکباب  بخوره  بهتره(البته  مثال زدا)

خیلی جالب بود  برام

اره من دوسال متفورمین میخوردم چون میگفتن واسه چربی دور شکم عالیه ولی این اواخر دیگه با خوردنش اذیت ...

هر  ماه  میشم  معمولااا

مجرد هم بودم  هر ماه  میشدم  مگه  استرسی  چیزی باشهکه طبیعی بود

ولییی  سالی یه  بار قاطی  میکنههه

خیلی خوب شده  بودماااا  یه سالی میشد سر تاریخ

الان  این ماه  باید تا دهم  میشدم  ولی  هنوز نشدم  گیج  میزد

منو همسرم هم دیشب  رفتیم پیاده  روی  ببینم  میتونم راضیش کنم  هر شب  بریم

هر  ماه  میشم  معمولااا مجرد هم بودم  هر ماه  میشدم  مگه  استرسی ...

خیلی خوبه که تنظیمی

راضیش کن حتما برید

چندشب اول سخته بعدش که عادت کنید خودتون دوسدارید هرشب برید پیاده روی

آدم‌هایی که هیچوقت حوصله ندارند، بیشتر از همه انتظار کشیده‌اند و چه سخت میگذرند روزهای انتظار...
خیلی خوبه که تنظیمی راضیش کن حتما برید چندشب اول سخته بعدش که عادت کنید خودتون دوسدارید هرشب برید ...

فکر  کنم  خوابمون  هم باید تنظیم  بشه

میگن  روی هورمونها  تاثیر داره

2740
اره   جالب  بود  که  همین  خانم  دکتر  میگفت فکر نکنید متفورمین ...

البته میوه ها خوبنا زیاده رویشون قندو میبره بالا ضرر داره، میوه های سرد باید کمتر مصرف بشه ولی هیچ میوه ایو حذف نکن

البته میوه ها خوبنا زیاده رویشون قندو میبره بالا ضرر داره، میوه های سرد باید کمتر مصرف بشه ولی هیچ م ...

ما  سالاد  زیاد میخوریم

الان  بچه ها گفتن  حذف

همسرم عاشق  میوه  است  یعنی  بهش شام و ناهار  ندم  فقط میوه  راضیه

استفاده از دمنوش گیاه پنج انگشت ناباروری را درمان می کند، و این یکی از فواید شگفت انگیز این گیاه است که باید بدانید. اگر شما از مشکل ناباروری رنج می برید، فقط باید دمنوش گیاه پنج انگشت و چای سبز بنوشید، و برخی از ویتامین ها را مصرف کنید. نوشیدن دمنوش گیاه پنج انگشت سطح پروژسترون را در زنانی که دچار مشکل ناباروری هستند، افزایش می دهد.

بچه  ها  ۵ انگشت  رو بچه ها  داخل نی نی سایت گفته  بودن

اینو از اینترنت  یافتم

کسی  اطلاعی دارا؟؟

استفاده  کرده؟

فکر  کنم  خوابمون  هم باید تنظیم  بشه میگن  روی هورمونها  تاثیر داره

منکه تایم خوابم خیلی افتضاحه

اصلا ساعت خاصی نداره 

معمولا شبا تا دیروقت بیدارم

پیاده روی مداوم و جلوگیری از چاقی شکمی ...نخوردن سردیجات مثل لبنیات و سالاد و ...خوردن گرمیجات ...نخ ...

یه سوالی من تنبلی دارم این دفه که رفتم پیش دکترم بعد معاینه گفت گرمی نخور....نپرسیدم چرا!

شما میدونی چرا؟

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

ر چه دمنوش گیاه پنج انگشت مزایای زیادی برای سلامتی دارد، اما مهم است که در مورد عوارض جانبی ناشی از مصرف بیش از حد این گیاه نیز اطلاعاتی داشته باشید. گیاه پنج انگشت در صورتی که در حد اعتدال مصرف شود، هیچ عارضه ی جانبی خاصی ایجاد نمی کند. مصرف بیش از حد این گیاه ممکن است سبب بروز سرگیجه، سردرد، ناراحتی معده، تهوع، خارش و راش پوستی شود. زنان باردار و افرادی که داروهای دارای بروموکریپتین و دوپامین مصرف می کنند، نباید گیاه پنج انگشت را به هر شکلی استفاده کنند.

افرادی که قرص ضدبارداری مصرف می کنند نیز نباید سراغ این گیاه بروند. گیاه پنج انگشت با توجه به خواص ضد آندروژنی که دارد، ممکن است عوارضی برای باروری مردان داشته باشد. توصیه می شود که قبل از مصرف گیاه پنج انگشت برای اهداف دارویی، با پزشک یا ارائه دهنده ی مراقبت های بهداشتی مشورت کنید. اجازه بدهید پزشک یا ارائه دهنده ی مراقبت های بهداشتی شما از داروهایی که قرار است مصرف کنید، مطلع باشند.  

ر چه دمنوش گیاه پنج انگشت مزایای زیادی برای سلامتی دارد، اما مهم است که در مورد عوارض جانبی ناشی از ...

عوارض ۵  انگشت  بچه  ها

خودم  در فاز تحقیقاتم😂😂😂

2706