2737
2734
عنوان

درمان پلی کیستیک

| مشاهده متن کامل بحث + 6598 بازدید | 87 پست

منم پلی کیستیکم و دوسال و نیمه اقدام میکنم برای بارداری ولی متاسفانه باردار نشدم😔

آدم‌هایی که هیچوقت حوصله ندارند، بیشتر از همه انتظار کشیده‌اند و چه سخت میگذرند روزهای انتظار...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من ۷ سال بچه دار نشدم،۵ سال و نیم خودم نخواستم ۱/۵ نشدم، یکسال و نیم فقط دارو دارو و دارو ها چون باعث افت فشار میشد و من مجبور بودم یه چیز بخورم ۱۲ کیلو هم اضافه کردم، با قرص و آمپول فولیکول ام ۱۲ بود، یه روز دکترم گفت چربی دور شکمت باعث میشه تخمدان ها تنبل بشن، منم این حرف واسم جرقه شد ، رفتم یه حلقه خریدم شروع کردم دراز و نشست حلقه زدن شدید طوری که داخل شکمم خیلی درد میگرفت، و ذهنم خیلی ریلکس کرده بودم اصلا به بچه دار شدن فکر نمی کردم، گفتم شاید قسمتم یه وقت دیگه است،خودم زدم به بی خیالی محص، باشگاه میرفتم پیاده روی،گردش، تا وزن کم کنم ،فکر کن من ۱۰ هفتگی فهمیدم باردارم ،فقط خداروشکر ماه دوم حلقه رو گذاشته بودم کنار تا دوباره شروع کنم، و الان دخترم ۱۸ ماهش، 

2731
منم پلی کیستیکم و دوسال و نیمه اقدام میکنم برای بارداری ولی متاسفانه باردار نشدم😔

این تاپیک رو ذخیره  کن

بیا اینم امتحان  کنیم  سبک زندگیمون  رو اصلاح  کنیم

ایشالله  در کنار چیزهای  دیگه  اینم  موثره

کار گروهی اثرش  بیشتره

واییی  پس  من تغذیه  ام خیلی  داغونهههه نان  سفید متظورتون  همین &nbs ...

نون سنگک باید مصرف بشه.گرمیجات بیشتری برا تعادل کردنش کاسنی و لبنیات بخورید

هر بار این درو محکم ببند برو
عزیزم من ۷ سال بچه دار نشدم،۵ سال و نیم خودم نخواستم ۱/۵ نشدم، یکسال و نیم فقط دارو دارو و دارو ها چ ...

چقدر  حرفهاتون  امیدوار  کنندست😉😉😉

مرسی از پاسخت...

به جز حلقه  کار دیگه  ای نکردی؟مثلا  تغذیت درست بشه؟

2738

من مرغ و لبنيات و چيپس و پفك و هل هوله رو چند ماه از وعده هاي غذاييم حذف كردم و ب جاي مرغ بوقلمون مصرف ميكردم و عرق رازيانه و سياه دانه و عسل و ي دمنوش هورموني ميخوردم چند ماه،خوب بود تغييرو حس كردم ولي باز مرغ و همه ي اينارو مصرف كردم و داروهاي گياهي رو قطع كردم وبرگشت...

الان دوباره اين رژيم غذايي رو شروع كردم و ميخوام قرصايي ك دكتر داد رو دركنارش مصرف كنم و حلقه بزنم و ورزش كنم،انشالله ك جواب بده

نون سنگک باید مصرف بشه.گرمیجات بیشتری برا تعادل کردنش کاسنی و لبنیات بخورید

باشه  حتماااا  از امروز به  همسرم میگم  فقط نون سنگک  بخره

اخه  من  همیشه  فکر میکردم  نون سنگک  چاق  کنندست

فقط در مورد لبنیات  بچه  ها گفتن نخوریم که؟

این تاپیک رو ذخیره  کن بیا اینم امتحان  کنیم  سبک زندگیمون  رو اصلاح  کنیم ...

باشه حتمااا

من مدتی کمی اصلاح تغذیه کردم تا جاییم که بشه مرغ اصلا نمیخوریم مگه مهمونی بریم مجبور باشم

مخلوط دوسینم ۴ ماهی حدودا استفاده میکردم

پلی کیستیک اصلا به چاقی نیست من ۶۰ کیلوام ولی تخمدونام درست کار نمیکنن یه دوستی دارم اونم وزنش ۴۸ کیلوئه ولی تخمدوناش پلی کیستیکن

آدم‌هایی که هیچوقت حوصله ندارند، بیشتر از همه انتظار کشیده‌اند و چه سخت میگذرند روزهای انتظار...
من مرغ و لبنيات و چيپس و پفك و هل هوله رو چند ماه از وعده هاي غذاييم حذف كردم و ب جاي مرغ  ...

بوقلمون  پیشنهاد خیلی  خوبیهههه

فکر کنم  بلدرچین  هم  خوب باشه...

اگه  دوست  داری  این  تامیک رو ذخیره  کنید تا  در کنار هم  پیش بریم قطعا  تحربیات و نظرات  شما   کمک کنندست

باشه حتمااا من مدتی کمی اصلاح تغذیه کردم تا جاییم که بشه مرغ اصلا نمیخوریم مگه مهمونی بریم مجبور با ...

من  شنیدم  چربی  دور شکم  خیلی  بد هستش....

اون  باید درست  بشه

باشه  حتماااا  از امروز به  همسرم میگم  فقط نون سنگک  بخره اخه  من &n ...

اگه میخای گرمیجاتِ زیـــــادی بخوری بهتره کنارش ی مقدار سردیم بخوری تا حبس خون نشی پریودت عقب نیفته.تنظیم بشه

هر بار این درو محکم ببند برو
بوقلمون  پیشنهاد خیلی  خوبیهههه فکر کنم  بلدرچین  هم  خوب باشه... اگه &nb ...

حتماً عزيزم

اره بلدرچينم خوبه ولي خب بنظرم بلدرچين فقط كبابيش خوبه و توي غذا ي مقدار بوش اذيت كنه،بوقلمون هم طعمش هم شكلش شبيه ب مرغه و طبعشم گرمه،جايگزين خيلي خوبيه.

2706