2737
2734
عنوان

آقایون میشه بیاید ؟فکر کردم آشتی میکنیم رفت سرکار 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 978 بازدید | 82 پست

اصلا بهش نگو میدونم مادر تو خیلی دوست داری این حرف درست نیست

زندگیتو کن تو این حاشیه ها نرو تا براش عادی بشه وقتی حساسیت نشون بدی بدتر میشه و بدتر تکرار میکنه

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍😍خدایااا شکرررررتتتت😍😍
بنظر من مرد رو باید به حال خودش تو اینجور مسائل رها کرد اینجوری ارزش خود تم بیشتر حفظ میشه وقتی دع ...

آره به خدا .. واقعا ارزششو نداره چشم تمام تلاشمو میکنم

خیبی ممنونم😚😍

هر چی خدا بخواد .. خدا که بد نمیخواد 💜
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
ایول مثل منی 😍😍 ازین بابت مشکلی نداشتم  واقعا عشق مادر فرزندی حسادت نداره  من حتی گاهی ...

😍😍😊😊😊 مادرشوهر من چون همسر نداره من به شوهرم از روز اول گفتم میتونی هر روز بدی بهش سر بزنی ولی از من توقع نداشته باش، چون من به مادر خودمم هر روز سر نمیزنم، باورت میشه تو این همه سال ۵ بار هم جمعا نرفته، چون حساسیت من و ندیده، یه جاهایی دیده من به فکر مادرش هستم که خودشون شاخ درآوردن،  به خدا میخواستن تقسیم ارث و میراث کنن دخترای خود مادر شوهرم بجز خونه راضی به فروش همه چیز بودن، من خودم خواهر شوهرام و راضی کردم دوتا مغازه هم براش بزارن تا روزی مادر شوهرم دست اولاد نیفته، هر عروسی بود فکر منافع خودش بود، در صورتی که مستاجر بودیم،و شوهرم یه نفس راحت کشید چون نظر خودش هم همین بود نمی دونست چطور به من بگه، مرد اگر به زنش ایمان بیاره دنیا رو به پاش می ریزه،

آخه من هر چی میگم اون جبهه میگیره و حرف نامربوط میزنه منم نمیتونم مثل شما سکوت کنم متاسفانه

نباید هم سکوت کنی این دوران برای آشنایی هست اگه اون حرف نامربوط میزنه چرا باید بپذیری

آره به خدا .. واقعا ارزششو نداره چشم تمام تلاشمو میکنم خیبی ممنونم😚😍

صادقانه بگمت اگه کوتاه نیای و سیاست نداشته باشی همیشه جنگ اعصاب خواهی داشت باهاش

زنگ زد خیلی ریلکس باهاش حرف بزن

عادی باش خصوصا الان که دوران نامزدیه 

و یادت نره هیچوقت به وفای هیچکس دلخوش نباش و فقط به خودت تکیه کن خودت دفاع کردن رو  یاد بگیر انتظار نداشته باش از شوهرت که ازت دفاع کنه...مرد رو هرچی عادی تر باهاش رفتار کنی بیشتر سمتت میاد...لطفا حساسیت سر موضوع خاصی یا شخص خاصی نشون نده چون مردا شبیه بچه هستن و بیشتر لج میکنن

نباید هم سکوت کنی این دوران برای آشنایی هست اگه اون حرف نامربوط میزنه چرا باید بپذیری

متاسفانه همه چی بدتر میشه ! میگن باید کنار بیای آخه این شد راه حل که

2738

و یه چیز دیگه

اگه حرفی زد که ناراحت شدی از همین الان یاد بگیر همون موقع تو روش نه تو چت نه پشت تلفن

از خجالتش دربیای...تو چت دعوا نکن

صادقانه بگمت اگه کوتاه نیای و سیاست نداشته باشی همیشه جنگ اعصاب خواهی داشت باهاش زنگ زد خیلی ریلکس ...

چشم حتما یادم میمونه . خیلی عالی بود 

مرسی واقعا ❤❤❤❤

و یه چیز دیگه اگه حرفی زد که ناراحت شدی از همین الان یاد بگیر همون موقع تو روش نه تو چت نه پشت تلفن ...

بله واقعا چت بیشتر به آدم حرص میده ولی رو در رو میگی و تموم میشه همون لحظه . اینم یادم میمونه حتما

چشم حتما یادم میمونه . خیلی عالی بود  مرسی واقعا ❤❤❤❤

چشمت بی بلا

تو اولین نفر زندگی خودت هستی نه شوهر نه مادر نه پدر و هیچکس دیگه مهمتر از خودت و آرامش و اعصابت نیست...و قول میدم بهت هرچی عادی تر با افراد زندگیت رفتار کنی رابطه بهتر و قشنگتری باهاشون داری..اگه شوهرت گفت مامانم خیلی عادی جوابش بده یا خودتو به کاری مشغول کن نه که سرد باشی...ریلکس باش

شما بایدحرفهاتون به هم بخوره نه اینکه اون با شما بد صحبت کنه وتو کوتاه بیای و همه فکر کنند همه چی خو ...

باور میکنید ما همه چیمون شبیه همه ؟ نوع حرف زدن . لجبازی کردن . نوع چت کردن . سلیقه ها 

نمیدونم با این همه تفاهم چرا انقدر دعوا داریم

2706