2733
2734
عنوان

آقایون میشه بیاید ؟فکر کردم آشتی میکنیم رفت سرکار 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 978 بازدید | 82 پست
😁😁 خب زود ازدواج کردم دعواهامون رو هم کردیم الان دیگه دارم دختر عاقلی میشم 😌😌😝😝 البته هراز گا ...

خواهش بابا کجا طولانی بود همبشه به شوخی و خنده انشالله 

چندسالگی ازدواج کردی 😁😁😁😐😐

فضولم خودتی 😒😒🙃🙃🙃

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم از قدیم میگن اول برادری ات ثابت کن بعد ادعای ارث و میراث کن، شما تازه اول راهی انتظار داری خان ...

بله درسته . من خیلی لجبازم اصلا کوتاه نمیام .

نمیدونم چی بگم ظهر بهش ؟ میترسم باز عصبانی بشم همه چیز خراب تر بشه

هر چی خدا بخواد .. خدا که بد نمیخواد 💜
عزیزم از قدیم میگن اول برادری ات ثابت کن بعد ادعای ارث و میراث کن، شما تازه اول راهی انتظار داری خان ...

ایول مثل منی 😍😍 ازین بابت مشکلی نداشتم 

واقعا عشق مادر فرزندی حسادت نداره 

من حتی گاهی میگم خودت تنها برو خونه مادرت 

تو پسرشون هستی و دلتنگت میشن 

یا اصن شاید بخواد تنها ببیننت درد و دل کنه حرف بزنه 

2742
بجای این حرفا  و بگو مگوها توکل کنید وزندگیتون بر مبنای عقل و صمیمیت و گذشت جلو ببرید. علت ...

واقعا کنجکاو شدم بدونم شما از کجا میدونید ۴ساله ؟

لطفا جواب بدید

آخه درک هم باید متقابل باشه . میفهمم چی میگین

2740
خواهش بابا کجا طولانی بود همبشه به شوخی و خنده انشالله  چندسالگی ازدواج کردی 😁😁😁😐😐 ...

میخاستم پست قبلی بگم 😁

۱۶ سالگی رو تموم نکرده بودم  ازدواج کردم شایدم زود نبود من خیلی گیج و بی سیاست بودم 😁

از وقتی نی نی سایت رو پیدا کردم دختر عاقلی شدم 😌 

آخرای سال ۹۶ بود با شوهرم دعواشده بود گوشی رو گرفتم دستم اومدم نت خیلی شانسی اومدم نی نی سایت 

خیلی به دردم خورد 

خدا رو شکر 😢😢😢😢 الان از خوشحالی اشک تو چشام جمع میشه 

خدایا شکرت 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
میخاستم پست قبلی بگم 😁 ۱۶ سالگی رو تموم نکرده بودم  ازدواج کردم شایدم زود نبود من خیلی گیج و ...

انشالله همیشه خوشبخت بشی 😚😚😚

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
بله درسته . من خیلی لجبازم اصلا کوتاه نمیام . نمیدونم چی بگم ظهر بهش ؟ میترسم باز عصبانی بشم همه چی ...

عشقم اگر میدونی لجبازی رو خودت کار کن به خدا خواهرانه بهت میگم هیچ مردی صبر ایوب نداره،  ما خانم ها اسطوره صبر هستیم از لجبازی کم میآریم چه برسه آقایون راحت طلب، سعی کن فقط با متانت جواب بدی، و بگو من میدونم تو مادرت خیلی دوست داری و اگر روزی اونو به من ترجیح بدی برام جای تعجب، ولی سعی کن تو دل خودت باشه و من و حساس نکنی، بگو واسه آرامش خودمون بهتر

بنظر من مرد رو باید به حال خودش تو اینجور مسائل رها کرد

اینجوری ارزش خود تم بیشتر حفظ میشه

وقتی دعوا کنی باهاش که چرا فقط مادر تو میبینی

یکم ارزشت پایین میاد به هیچ ادمی وابسته نباش و انتظار نداشته باش که بشی همه دنیاش

خودت همه دنیای خودت باش اینجور بقیه هم بیشتر جذبت میشن حتی شوهرت

در ضمن استارتر هیچکس در زندگی مهم ترو عزیزتر از خودت نیست

بخاطر شوهر مادر شوهر خودتو عذاب نده و اعصاب مادرت که اینهمه سال زحمتت رو کشیده خورد نکن

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍😍خدایااا شکرررررتتتت😍😍
انشالله همیشه خوشبخت بشی 😚😚😚

قوربونت بشم عزیزم 😚😚😚❤❤

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
عشقم اگر میدونی لجبازی رو خودت کار کن به خدا خواهرانه بهت میگم هیچ مردی صبر ایوب نداره،  ما خان ...

چشم خیلی ممنونم . من اصلا بویی از کوتاه اومدن نبردم

2706