1803
1810

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1805

کار +خونه+ماشین+عشق

دختری که💓عاشق ریاضیه و الفباش اعدادن🤓یکی از بهترین لحظه های زندگیش ، وقتیه که جواب یه مسئله سخت رو که گاهی دو ساعت و گاهی دو روز طول میکشه رو پیدا کنه😁عاشق انبه و انگور قرمز و دلمه‌ست🥭🍇بزرگترین لذت‌هاش اینه که اینقدر دوره خودش بچرخه که سرش گیج بره و بعدش دراز بکشه رو زمین و چشاشو ببنده 👩🏽 و یا وقتی داره تنهایی قدم میزنه ، تصور کنه یه جای دیگست ، که اونجا میتونه جنگل پریان باشه🧚‍♀️🧝‍♀️یا قبرستون زامبیا🧟‍♀️خوره فیلم های ترسناک👻 ، فانتزی🧚‍♀️🧞‍♀🧞‍♂️🧜‍♀️ و جناییه🕵️‍♀️ دیوونه انیمه های میازاکی و انیمیشن های دیزنی و پیکساره مخصوصا پونیو و دیو و دلبر🥀سازه مورد علاقش گیتار کلاسیکه و آهنگای مورد علاقش هر ماه تغییر میکنه😂عاشق زمستونو برفه❄ و بیزار از تابستون و گرماش☀️بزرگترین آرزوش اینه که یه روزی یه جغد سفید براش از هاگوارتز دعوت‌نامه بیاره(آرزو بر جوانان عیب نیست😁) ترکیب رنگی مورد علاقش صورتی طلایی و فیروزه ای نقره ایه🥰😇و در آخر.....عااااااااشق هممممممممه موجودات جهانه😍😍😍
1771

عشق ک باشه همچی میاد تو زندگی 🙂

رد نشو بخون امضا رو ... 🚶‍♀️۶سالم که بود دلم میخواست  با بچه های کوچه بازی کنم ولی مادرم میگفت نه🙂 .... ۱۰ سالم که بود دلم میخواست  خرس بزرگتر از خودم  داشته باشم  ولی نشد بخرم الان یکیش دارم  اندازه خودمه 🙃.... ۱۳ سالم که بود دلم خواست برم  بیرون اونقدر بگردم تا خسته شم  ولی الان خونه رو  بیشتر ترجیح میدم تا بیرون ...😄 ۱۵ سالم که بود همیشه دوست داشتم گوشی لمسی داشته باشم اونم بزرگش  ولی نشد بخرم  الان بهترینش دارم .... 😊خواستم  بگم  یچیزای  به وقتش  قشنگه  (: 😪پس تا چیزی میخوای داشته باشی داشته باش نزار ناراحتیش تو دلت بمونه که چرا اونموقع تجربه نکردی (: 🙎‍♀️🥀🖤🤍
1794
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

وال لا..اینقدر بدبختی کشیدم تو این چهار سال زندگی مشترک دیگه عشق برام حکم کشک و پیازداغ  روی آشه..بود و نبودش فرق خاصی ندارع فقط یکم مزه شو بهتر میکنه

غم در دل تنگ من از آنست که نیست؛ یک دوست که با او غم دل بتوان گفت..
دیوونه مون کردی با این تاپیکات سایت شده پر بچه حالم بد شد سر صبی

🤣😬 آروم باش گلم 

رد نشو بخون امضا رو ... 🚶‍♀️۶سالم که بود دلم میخواست  با بچه های کوچه بازی کنم ولی مادرم میگفت نه🙂 .... ۱۰ سالم که بود دلم میخواست  خرس بزرگتر از خودم  داشته باشم  ولی نشد بخرم الان یکیش دارم  اندازه خودمه 🙃.... ۱۳ سالم که بود دلم خواست برم  بیرون اونقدر بگردم تا خسته شم  ولی الان خونه رو  بیشتر ترجیح میدم تا بیرون ...😄 ۱۵ سالم که بود همیشه دوست داشتم گوشی لمسی داشته باشم اونم بزرگش  ولی نشد بخرم  الان بهترینش دارم .... 😊خواستم  بگم  یچیزای  به وقتش  قشنگه  (: 😪پس تا چیزی میخوای داشته باشی داشته باش نزار ناراحتیش تو دلت بمونه که چرا اونموقع تجربه نکردی (: 🙎‍♀️🥀🖤🤍
1813