2733
2734
خب توام عین خودش باش خیلی ساده ای بخدا من همیشه جلو شوهرم میرم بغلش میکنم میگم خیلی دلم تنگ شده بود ...

اره باید همینکارو کنم

دیگه هیچی نمیگم

بخدا خستم و بریدم

امروز صبح سر اون برای بار هزار میلیاردم باهاش دعوام شد

دیگه اصلا نمیخوامش

فقط بخاطر دخترم و اینکه جایی برای رفتن ندارم ،هستم

نه خداییش همسرم میگه مدیونی اگ رفتار اشتباهی ازشون دیدی مادر خواهرو...بریزی تو خودت وبعدا یقه منو بگیری میگه هرکی هرجور باهات رفتار میکنه توام همونجوری باش بشدت متنفره ک بعدا سکوت کنم و بریزم تو خودم میگه منم قول میدم نپرسم چرا اینو گفتی یا این برخوردو کردی 😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شوهرمن قبول میکنه اوایل فقط کارایی که جلو چشم خودش انجام میدادو میگفتم که باور کنه .الان هرکاری کنه بگم باور میکنه چون به عینه دیده.گفتن با گفتن هم خیلی فرق میکنه.من هم خوبیاشو میگم هم بدی بیشتر از خودشم دلسوزی میکنم .خودش میبینه کرم ازوناس

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂

به منم تهمت دزدی زدن وهمیشه چون وضع جاریم از ما بهتر بود جلوی جاریم تبعیض قائل شدن وتحقیرم کردن بی پدریمو زدن تو سرم منم چند ساله قطعه رابطه کردم تا دوسال پیش شوهرم میرفت دعوا کردن دو ساله پاشو نذاشته خونه مادرش البته کاری بهش ندارم بره ولی چون شاهده بدیاشون بوده نمیره مامانشو توخیابون میبینه 

مادرش پیش پسرش منو نوازش میکنه ولی هرکاری میکنه با سیاستش وقتیه ک پسرش نیس مثلا شنیدم پشت سرم گفته ...

منم همینم.مادرشوهرم مریض میشه سوپ میپزم وایمیستم شوهرم بیاد بعد میبرم براش که ببینه .تا شوهرم نیست کار نمیکنم خونشون ولی میاد میچسبم به اشپزخونه .یا هی میگم اینو به مامانت بگیر اونو بگیر .میدونم نمیگیره ها فقط میگم.وقتی اون اینطوریه چرا من نباشم

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
اره باید همینکارو کنم دیگه هیچی نمیگم بخدا خستم و بریدم امروز صبح سر اون برای بار هزار میلیاردم ب ...

اینو نگو خدا قهرش میگیره نورا جان

گوش کن بیا امشب با خدا عهد ببند دیگ چیزی پشت سر خانوادش نگی.این یه سیاست بزرگه ک اگه رعایتش کنیم زندگیمون گلستان میشه.

ب خدا بگو خدایا من بخاطر تو چیزی نمیگم خودت همه چیو میبینی‌.الا بذکر الله تطمئن القلوب.خدا ارومت میکنه شک ندارم.یه سوره یس بخون عهد ببند با خدا

اگه تو نگی اونم یاد میگیره ک خودش نقص هارو گوشزد کنه

طبع بلند داشته باش سعی کن اصلا نبینی کاراشونو اگرم دیدی فقط ب خدا بگی نه به شوهرت.این سم زندگی مشترکه.من خیلی وقته سیاستمو عوض کردم خیلی وقته.عوض شد زندگیم واسه عوض شدنش اول خودم عوض شدم یاد گرفتم ک خودم باشم همون کسی ک همه حرفاشو ب اوستا کریم میزنه دیگع غر نزدم اعتراض نکردم نق نزدم بد نگفتم خداشاهده شوهرم عوض شد زندگیم عوض شد الان قدرمو بیشتر میدونه ی بار شنیدم ب مادرش گفته خانم من خیلی باگذشته شماها اذیتش میکنید 

شاید اونقدری هم ک تو ذهن همسرم نقش بسته،با گذشت نباشم اما حداقل جلوی اون اینطوری خودمو جلوه دادم.سیاست ب خرج دادم و جلوی اون با مادرش بگو بخند قربون صدقه و درنبودش واقعا گاهی حرصشو درمیارم ولی نمیتونه ثابت کنه.

الان خودم پیشنهاد میدم مامان خیلی این دسر رو دوست داره درست کردم ببریم باهم بخوریم میبینم کیف میکنه و این باعث میشه عشقش ب من بیشتر بشه گاهی اصلا دلم نمیخواد صداشو بشنوم ولی ب زورم شده زنگ میزنم احوالچری ک فقط شوهرمو واسه خودم داشته باشم ک همین ک شوهرتو داشته باشی کافیه

اجازه نده مادرش تو نظر شوهرت خوبه باشه و تو بده

تصمیم بگیر ک خودتو یه خانم با گذشت و خوب و با ایمان جلوه بدی جلوی شوهرت.با ایمان از این نظر ک اگه حرفی شد بگی بخاطر خدا بگذریم مادره.روی اونم تاثیر داره شک نکن.ایمانشم میره بالاتر تازه...و هرکی ب خدا نزدیک تر باشه ادم منطقی تر بهتر و قدرشناس تریه💜

💜مهدی جان💜       اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من، دل من داند و من دانم و دل داند و من...              همسر خوب و وفادارم این را بدان که تمام وجود من در تو خلاصه شده است.سایه ات مستدام حضرت یار💑
2740
اینو نگو خدا قهرش میگیره نورا جان گوش کن بیا امشب با خدا عهد ببند دیگ چیزی پشت سر خانوادش نگی.این ی ...

ممنونم عزیزم از صحبتات

خیلی نیاز داشتم به این حرفا

راستش خیلی دلم شکسته خیلی گریه میکنم

همش بخدا میگم حقم این زندگی نبود

تو خواب هم نمیدیدم اینجوری

خیلی دعا میخونم که خدا رومو بگیره

ولی حتما اشتباه از من بوده که تا الان اینجوری بوده

انشالله بتونم چیزی نگم دیگه،بقول شما فقط گله هامو پیش خدا ببرم

ممنونم عزیزم از صحبتات خیلی نیاز داشتم به این حرفا راستش خیلی دلم شکسته خیلی گریه میکنم همش بخدا ...

فدات دوست خوبم

ب نظرم مسوولم وقتی خودم نتیجه گرفتم ب بقیه هم یگم

اره فقط ببر پیش خدا خدا بهترین انتقام گیرندست شک نکن ک میبینی ی روز...

من امشب همسرم ماموریته فک کنم دم نماز صبح بیاد.میای باهم نماز شب بخونیم؟؟

💜مهدی جان💜       اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من، دل من داند و من دانم و دل داند و من...              همسر خوب و وفادارم این را بدان که تمام وجود من در تو خلاصه شده است.سایه ات مستدام حضرت یار💑
چجوری؟ من تا حالا نماز شب نخوندم منم باشوهرم قهرم،خوابم هم نمیبره

انقد ثواب داره ک نگوووو

بزن تو گوگل فضایلشو بخون و نحوه ی خوندنشو

الان یه تاپیک میزنم ببینم دیگ کی میاد دسته جمعی بخونیم ثواب داره

باشه.من پایم

باشه عزیزم میزنم تا ۵ مین دیگه.