2737
2739

ادب

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میخوای داف بشی یا کیوت؟😂

داف با لب شتری😂

من پادری درست میکنم اگه بخوایی عکس بفرستم قیمتم توافقی😍😍😍😍انشالله تا 1399/9/9 به خواستهام میرسم. ❤✨ لطفا صلوات مهمونم کن. اقایون به تاپیک های من نیان و پست منو ریپ نزنن وگرنه گزارش میزنم🚫
2738

خانوما باید اندامشون براشون مهم باشه، ونباید فکر کنن هرچی بیشتر چربی زائد داشته باشن خوبه(تپل باشن یا چاق فرقی نداره هردوتاش بده)،ورزش حتی در خونه نباید فراموش بشه

روی تغذیشون باید حساس باشن بیشتر میوه و سبزیجات بخورن تا هم سالم باشن هم پوست و اندامشون خوب باشه....اندام و پوست برای یه خانوم با کلاس و جذاب خیلی مهمه😉اگه این موارد رو نداشته باشی نباید انتظار جذاب بودن داشته باشی(این نظرمنه😊)

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
کیوت😊

اول خیلی مهربون باش همیشه لبخند بزن لباس گشاد اما تر و تمیز و شیک بپوش موهاتم چتری بزن یعنی کیوت به تمام معنا میشی😍🤗

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد⁦♥️⁩                                                          
خانوما باید اندامشون براشون مهم باشه، ونباید فکر کنن هرچی بیشتر چربی زائد داشته باشن خوبه(تپل باشن ی ...

اخه نمیشه بری بیرون کلاس ورزشی بخاطر کرونا توی خونه چیکار کنیم؟

اخه نمیشه بری بیرون کلاس ورزشی بخاطر کرونا توی خونه چیکار کنیم؟

از یوتیوب ویدیو های ورزشی رو دان کنین،برنامه های ورزشی هم میتونین دان کنین از گوگل

برای ورزش نیازی به باشگاه و کلاس نیست...(حتی اگه نتونستین ورزش کنین، پرخوری هم نکنین و سالم وکم بخورین که تاثیرفراوانی برای زیبایی و خوش اندام بودن داره)

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش