2737
2739

فقط طلاق 

فرزندانم همیشه طلاق بگیرید و به فرزندان خود طلاق را بیاموزید، باشد که رستگار شوید❤️اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم❤️ هر کی صلوات فرستاد برسه به امام زمان(عج)❤️🌹فرزنداااااااانم امضای من واقعی نیست و فقط تیکه کلامه، اخه کی پیدا میشه با حرف من طلاق بگیره خب
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فک کنم سوره نور هستش

مگه میشه مامانی که رفته جلو مدرسه تا بچشو بیاره خونه،دست یکی از بچهای دیگه رو بگیره بجای بچه خودش؟بگه اون یکی خوشگلتره قویتره اونو ببرم بجای بچه خودم؟واسه مامانا هیشکی بچه خودشون نمیشه،اینطوری عاشق هم باشید😎

فقط بزرگان میگن مداومت به خوندن آیه نور باعث نورانیت فرد میشه رو غذا هم خیلی خوبه موقع طبخش بخونی

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی
2731
فک کنم سوره نور هستش

هم نور هم بقره

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی
آیه 284 سوره بقره رو هم در ادامه ش نوشته این آیه میگه خدا به نیت های پنهانی افراد آگاه است به ا ...

اره ما چندروزه درگیریم بخاطر شک و تردید من بهش

من هنوز ازتویی که عاشقتم،متنفرم....
2738
اره ما چندروزه درگیریم بخاطر شک و تردید من بهش

بله پس رفتن دعا گرفتن

چون اگه همینطوری بخوای همین آیه همراهت باشه لازم نیست چسب کاری کنی

2706