2737
2739
عنوان

اگه مامانت بگهواسه زایمان همراهت نمیام بیمارستان چیکار میکنیین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 632 بازدید | 79 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738

من بعد ۱۸ساعت درد سز شدم...مادرم رود ولی مادر شوهرم اومد پنج دقیقه وایساد در دهنشو گرفته بود...دو شب بستری بودم نگفت بزار من به شب بمونم مادرت استراحتی کنه...کلن پنج دقیقه بدون هیچ سوپ وچای و...ولی دنیا یه روز نیس منم با هر کسی مثل خودش هستم

من یک زن موفق و قدرتمند هستم....به خودم افتخار میکنم  من همزمان یک مادر هستم...یک کارمند..یک همسر...یک عروس...یه دختر...یه خواهرشوهر...یه زن داداش...یه خواهر...ویه دوست....و تمام سعی ام اینه تو همه موارد خوب باشم....البته اگر از دعواهای محیط کار فاکتور بگیرم😬💗💗🥰🥰
یه شهرستان ‌تو کرمانشاه

من یزدم اگه نزدیک بودی میومدم

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
من بچم تا نیم ساعت لخت بود کسی منتظر من و بچه نبود پست در زایمان  طول کشید تا لباسغشو بیارن خیل ...

منم دل خودم خیلی شکست مامانم اینو گفت ،از عصر بغض کردم ،اخه فقط یه دختر داره اونم منم چجوری دلش اومد

نفس زندگیم دخترم  😍😍😍❤❤❤❤🤩🤩🤩🤩😘😘😘😘😘😘
دلیل خاصی داره برا نیومدنش

نه کلا اخلاقش اینه مادر شوهرم  ،،وسواس داره حتی بچه خودشم باشه نمیره ،فقط خودش مهمه دیگه هیچکس براش مهم نیس ،هین اخلاقش باعث شده از منم جون تر به نظر بیاد خوش بحالش

من یزدم اگه نزدیک بودی میومدم

ممنون از لطفت عزیزم ،،،ای کاش یه خواهر مثل تو میداشتم ،ولی مادرم از وقتی اینو گفت دیگه دلم شکست، اخه از اول با خودم میگفتم خوبه اون هست میاد ،حداقل بچمو میده بغلم اونجا بهش شیر بدم ولی بد جور شکستم

2706