2733
2734
عنوان

اگه مامانت بگهواسه زایمان همراهت نمیام بیمارستان چیکار میکنیین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 632 بازدید | 79 پست
پدر پسرم فوت شده بود مامانم میگفت بچه رو ازبیمارستان تحویل خانواده پدریش بدم منم مخالف بودم . مادربز ...

یادمه از اسم پروفایلتون خیلی خوشم اومد گفتی نامزدت اینو بهت گفته الان ک نوشته فوت شدرو خوندم انگار ی سطل اب بخ ریختن روسرم تا اینکه تاپیکاتو دیدم و فهمیدم همسرتون زندس 

انشالله که کنارهم بمونین تا ابد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
⁦❤️⁩به مامانم گفتم لیا گفت حال ندارم  راهروها طولانیه

حالا مامان من بهانه میکرد از محیط بیمارستان بدش میاد حالش بهم میخوره در حالیکه مدام مشغول عمل زیباییه و زایمانها و ... خانم سابق برادرمو مرتب میرفت و زمانی که خودش بیمارستان داره من میرم کمکش

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

من مامانم زنده نیست که بخواد بیاد

کسی هم ندارم بیاد توکل به خدا

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  
یادمه از اسم پروفایلتون خیلی خوشم اومد گفتی نامزدت اینو بهت گفته الان ک نوشته فوت شدرو خوندم انگار ی ...

الهی بگردم ⁦❣️⁩⁦❣️⁩⁦❣️⁩ شرمندن ام اذیت شدین 🌺 حلالم کن ⁦♥️⁩ ازدواج دومم خوبه انگار تلافی همه سختی هاست

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
حالا مامان من بهانه میکرد از محیط بیمارستان بدش میاد حالش بهم میخوره در حالیکه مدام مشغول عمل زیبایی ...

😔😔اللهی بگردم  خیلی بد درد یه من تو اتاق همه میگفتن این پیرزنه واسه چی اومده مادرشوهرم اومد ه بود گیر داده بود به اندامم که از ریخت افتاده کمک نمیداد فقط زخم زبون

کار اصلی خودت باید بکنی مامانتم بیاد فرقی نداره حالا من باشم از خدامه هیچکی نیاد دوس دارم خودم همه ک ...

منم دقیقا همینجوریم دوست ندارم کسی به زحمت بیوفته اتفاقا مامانم ۱ماهه میخواد بره شهرستان خونه دارن اونجا ولی بخاطر من مونده ولی موقعی که برم زایمان بهش نمیگم اصلا

الهی بگردم ⁦❣️⁩⁦❣️⁩⁦❣️⁩ شرمندن ام اذیت شدین 🌺 حلالم کن ⁦♥️⁩ ازدواج دومم خوبه انگار تلافی همه سختی ه ...

این چه حرفیه عزیزم خداکنه 

سلامت باشین 

دنیا همینه  انشالله همیشه بخوشی باشین 

چاره ای هم ندارم هوفففف،الانم که باردارم با اینکه با هزار بدبختی حامله شدم تا حالا یه ظرف غذایی چیزی ...

هعی دوران بارداریم که بماند حتی بهم نگفت به پشت نخوابم ممکنه بند ناف بیوفته دور گردن بچه . دکتر و ... همش تنها بودم . بیمارستانم که رفتم هیچی برام نفرستاد وقتی هم اومدم خونه گفت غذا خوردن اگه گرسنمه برم تخم مرغ بخورم

😔😔اللهی بگردم  خیلی بد درد یه من تو اتاق همه میگفتن این پیرزنه واسه چی اومده مادرشوهرم اومد ه ...

بازم حداقل بالا سر بچت بود میفهمیدی گریه میکنه بغلش میکنه من تنها بودم پرستارم میومد میرفت ولی چون بچه دایم گریه میکرد خودم باید بغلش میکردم

این چه حرفیه عزیزم خداکنه  سلامت باشین  دنیا همینه  انشالله همیشه بخوشی باشین

فدات شم عزیزم ⁦❣️⁩⁦❣️⁩⁦❣️⁩ بهمچنین 😘🌺