2737
2734
عنوان

اگه مامانت بگهواسه زایمان همراهت نمیام بیمارستان چیکار میکنیین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 632 بازدید | 79 پست

عزیزم منم مامانم نیومد مادرشوهر و شوهرم امدن.ولی فقط خودت هستی خودت موقع زایمان.الان اصلا شرایط خاصه.کرونا هست خیلی باید مراقب باشی کسی به بچه نزدیک نشه

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآییقصه عشق “انسان” بودن ماست . . .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من همیشه فکر میکردم حدود سی سالته😊زنده باشه

۳۴ سالمه . ممنونم بهمچنین⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
عزیزم ماشاالله پس آقایی شده🌹

اره الان دیگه از من خیلی درشتتره ⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2740
مامان من نگفته نمیاد اما یه زانوشو پارسال عمل کرد کمرشم کلیش پیچ و پلاکه کارای خونه رو هم بابام انجا ...

برات مهم نباشه

خوشحال میشم. مامانم موقع زایمان خیلی اذیتم کرد میرفتم سرویس بهداشتی بیمارستان گریه میکردم از دستش. واسه بچه بعدیم هیچوقت بهش نمیگم که بیاد. 25 روز ام بعد زایمان نمیرفت بینهایت اذیت شدم با حرفاش

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
من بچم تا نیم ساعت لخت بود کسی منتظر من و بچه نبود پست در زایمان  طول کشید تا لباسغشو بیارن خیل ...

درکت میکنم ولی مهم اینکه گذشت

عزیزم.من نمیکم راحته ولی خیلیا شهر دور وغریب هستن توکلت بخدا...شاید پرستار وماماهات از صدتا مادر مهررون تر بودن...بعدم نهایت یه شب هستی...ب امون خدا ک نمیزارنت...اونم میگذره...خدابزرگه

من یک زن موفق و قدرتمند هستم....به خودم افتخار میکنم  من همزمان یک مادر هستم...یک کارمند..یک همسر...یک عروس...یه دختر...یه خواهرشوهر...یه زن داداش...یه خواهر...ویه دوست....و تمام سعی ام اینه تو همه موارد خوب باشم....البته اگر از دعواهای محیط کار فاکتور بگیرم😬💗💗🥰🥰

اگه زایمانت طبیعیه ک نگران نباش خودت از پسش بر میای عزیزم...ی روز بیشتر اونجا نیستی جوش نزن... انشاءالله ب سلامتی زایمان کنی... 

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!❤️

منم تا چندروز دیگه زایمان دارم خودم نمیخوام به کسی بگم حتی شوهرمم نمیبرم بمونه دخترمو بگیره خودم تنها میرم واسه زایمان تو این وضعیت کرونا دلم نمیاد کسی بیاد بخصوص مادرم درضمن کسی نیاز نیست باهات باشه هرچیزی نیاز داستی میگی به خدمه برات میارن

2706