2733
2734
عنوان

اگه مامانت بگهواسه زایمان همراهت نمیام بیمارستان چیکار میکنیین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 632 بازدید | 79 پست
چرا نیومد ؟سخت نبود برات

پدر پسرم فوت شده بود مامانم میگفت بچه رو ازبیمارستان تحویل خانواده پدریش بدم منم مخالف بودم . مادربزرگ پدری پسرمم چون بچه رو نمیدادم قهر بود نیومد که سختم بشه بچه رو بدم . نمیگم سخت نبود ولی گذشت

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
نه

سزارینی؟

من یک زن موفق و قدرتمند هستم....به خودم افتخار میکنم  من همزمان یک مادر هستم...یک کارمند..یک همسر...یک عروس...یه دختر...یه خواهرشوهر...یه زن داداش...یه خواهر...ویه دوست....و تمام سعی ام اینه تو همه موارد خوب باشم....البته اگر از دعواهای محیط کار فاکتور بگیرم😬💗💗🥰🥰
عزیزم الان پسرت پیش خودته؟

اره فدات شم الان ۱۵ سالشه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

اگه همینجوری وضعیت قرمز باشه،همراه کلا قبول نمیکننمن دوستم فروردین رفت بیمارستان بدون هیچ همراهی هیچکی نذاشتن پیشش باشه.

پس ازالان خودتو ناراحت نکن.درضمن مامانا دلشون نمیاد تا اونموقع نظرش عوض میشه عزیزم.

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
2706