2703
2553

چون مامان خودم اینو بهم گفت بعد از  ظهر ! پس من چیکار کنم که کسیو ندارم ؟!فقط پیشنهاد ماما خصوصی ندین چون شهرم کوچیکه  و این چیزا نداره ،تا مرکز استان هم سه چهار ساعت فاصله دارم و دوره برام اگه دردم بگیره نمیرسم

نفس زندگیم دخترم  😍😍😍❤❤❤❤🤩🤩🤩🤩😘😘😘😘😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

چون مامانم سنش بالاس و قدرت بدنی نداره..وقتی گفت ناراحت نشدم...ولی دلم میخاست مادر شوهرم بیاد ک تا فهمید مامانم نمیاد اونم نیومد...آجیم لحظه ی آخری گفت میاد...

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
2714

مامان منم نیومد اون زمان ماما خصوصی نبود خودم و بابام و داداشم رفتیم بیمارستان بابام شیرینی داد پرستارا حواسشون بهم باشه از بیمارستانم که مرخص شدم با بخیه سزارین بچمو بردم حموم بعدشم خودم برا خودم غذا درست کردم و ...

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
مامان منم نیومد اون زمان ماما خصوصی نبود خودم و بابام و داداشم رفتیم بیمارستان بابام شیرینی داد پرست ...

چرا نیومد ؟سخت نبود برات

نفس زندگیم دخترم  😍😍😍❤❤❤❤🤩🤩🤩🤩😘😘😘😘😘😘

من با شوهرم رفتم اصلا به کسی نگفتم، خودم نخواستم به کسی بگم وقتی دنیا اومد بهشون خبر دادیم ولی بااینکه شوهرم بود یه احساس بی کسی داشتم😞

اگه دوست صمیمی داری بهش بگو یا خواهر شوهر

2706