2752
2734
عنوان

🙂از چیزایی که خریدید و کردن تو پاچتون تعریف کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 5748 بازدید | 146 پست
لوازم آرایشی فقط از داروخانه بخر عزیزم

من خیلی جو گیر میشم😐میرم لوازم آرایشی هرچی میبینم ازش تعریف میکنه میخرم😕😑

به عشق خواهر زاده ام این اسم کاربری رو گذاشتم....(فرنوش هستم)😆
ببرینش لیفت کنه پوستشو تا تو پاچتون نرفته😂😂وای نمیدونی یه پیج دارم مال کارا زیبایی یه پیرمرد شصت ...

نه ابا کرم پن کیلر همین که واسه درد پا خوبه پیرمرده میگه نمیتونم نماز بخونم الان بشین پاشو میرم

کاربری سوممه:) من خاک خورده سایتم از 94اینجام من پشمای صاحبمم خودش از عجایب نی نی سایت ریخته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بوووی خیلی تندی داره منم بدم میاد البته میگن بمب آبرسانش عالیه ولی من بازم ریسک نمیکنم

اتفاقا من بمب ابرسانشو دارم افتضاحههه...یه جوشایی میزدم که نگو..جوشای بزرگ و قرمز و دردناک..اصلا خیلی بد بود

دوست دارم زندگی روووو😍😍😍
2731
خیلی عجیبه هیشکی از خرید ماهواره ای راضی نیس همه میگن سریالای ترکی ابکین همه ام هم سریالارو میبینن ت ...

ترفندهای تبلیغاتی اونا ره و روششو بلدن میدونن چیکار کنن

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
دوتا شاین لب خریدم افتتتتضاح😕😕 یه پرایمر خریدم خوب نیس نمیدونم حالا مشکل از کرمیه که میزنم روش یا ...

تک تکشو بت حالا میگم چی بگیری

پرایمر فقط بنفیتتتت یا لوریل ولی بازم بنفیت بنظرم

کرم پنککم باید دید پوستت چه شکلیه 

شامپو هم من بهترین مارکای خارجیو مصرف کردم هیچ به هیچ ولی یه شامپو هست اسمش پرمونه از سبوس برنجه خدایی دوباره تا حالا زدم خیلی هم ریزش موهام بهتر شده هم شورش تو دیجی کالا بزن نظراتو بخون میگیری چی میگم قیمتی هم نداره

من خیلی جو گیر میشم😐میرم لوازم آرایشی هرچی میبینم ازش تعریف میکنه میخرم😕😑

خب اشتباه نکن منم چند سال جو گیر بودم 

آخرین باری که لوازم آرایشی خریدم  دوسال پیش بود

https://daigo.ir/secret/2163226386
قیافه مامانتو تصور کردم بعد از دیدن چاقوهای پلاستیکی 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

تا یه ساعت باور نمیکرد میگفت شاید جلد چاقوعه ،هی میکشیدش انتظار داشت چاقو واقعی ازش بیاد بیرون، اصلا تا دو ساعت همینجوری به عابر بانکش خیره شده بود ۳۰۰ تومن براش پول داده بود😂😂

شاید سال ها بعد وقتی یه جایی با هم روبه رو شدیم بگیم این غریبه چقدر شبیه خاطره های من بود

شش ماه پیش کرم ضد لک دستساز گرفتم از اینستا گرام  اسمش بن سای بود صد تومن الکی بود ..

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

من واسه استخدام مجازیه ترجمه و تایپ پیام دادم گفتن۳۵تومن بریز واس ثبت نام ،بعد از دومین ترجمه پول ثبت نامو برمی گردونیم ،ریختم ،،،بعد کلی داستان زنیکه آخر دیلیت اکانت کرد  من پولمو میخام😫

یه سوال چجوری از گلوشون پایین میره؟وجدان ندارن؟

تک تکشو بت حالا میگم چی بگیری پرایمر فقط بنفیتتتت یا لوریل ولی بازم بنفیت بنظرم کرم پنککم باید دید ...

ممنون عزیزم اسکرین گرفتم اسماشون یادم بمونه😍

به عشق خواهر زاده ام این اسم کاربری رو گذاشتم....(فرنوش هستم)😆

مام یه بار یه دستفروش ظهر درخونمونو زد گف شهر غریبم ناهارم میدید ما بش غذا دادیم گفت بهم لطف کردین از پارچه هام با تخفیف بهت میدم همه پارچه هاش گل گلی بودن و زشت یه پارچه داشت ان قشنگ بود پارچه روکش تخت و متکاو... بعد گفت شما دوتا توپ پارچه بردارین همه جا متری ۶٠من میدم چهل بهتون مام از همه جا بیخبر خوشحال از سود یه میلیون ۲٠٠ پول پارچه دادیم بعد یه هفته بعد رفتیم مغازه دیدیم قشنگ تر ازاونا میده متری۲۹😐😐😐

کاربری سوممه:) من خاک خورده سایتم از 94اینجام من پشمای صاحبمم خودش از عجایب نی نی سایت ریخته