2733
2739

من اخیرا خیلی دیدم ولی یکی از موارد ک شده گروبحث و دعوا بین خانواده ها فامیلمون میگه ک فلانی از دخترم خاستگاری کرده خود اون خانواده میگن نه ما خاستگاری نکردیم فقط مادرخونواده تعریف کرده گلته ماشالله دخترت همن چی تمومه واینا

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تا دلت بخواد دوروبرم داشتم 

خودم ک کسی بهم نیم نگاه مینداخت میگفتم این کشته مرده منه😁😁😁

میشه برای برآورده شدن حاجت قلبیم یه صلوات بفرستین؟من همیشه براتون دعا میکنم ک حاجت روا بشین و غم و غصه از دل همه خانوما بره چون خانوما خیلی دلاشون نازکه و تحمل غصه ندارن...الهی هیچوقت غم به دلتون راه پیدا نکنه
2740

آره حاله ام اینطوری بود 😒 جوری شده بود ک همه فامیل شده‌بودن خواستگار دختر خاله ام، 😂

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

میخوان دخترشونو ببرن بالا بعضیا هم هستن که خوده مادر دختر میره به مادره پسره تعریف دخترشو میده که بیاد خواستگاریش😃

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲

مثل خواهر شوهر منو دخترش😂😂😂 بهشون گفتم هر وقت کسی با گل و شیرینی اومد خونتون به اون میگن خواستگار نه هر کی تو خیابون نگات کرد

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   

خخخخ....برعکس مادر من ...هرچی خواستگار داشتم یا اهمیت نمیداد یا پنهون میکرد از خانواده و فک و فامیل...الان همه فکر میکنن تا این سن هیچ موقعیتی نداشتم که ازدواج نکردم بهم تیکه میندارن...هههعییی...

.Sit with winners, the conversation is different