2733
2734
عنوان

دیدین بعضیا کسی سلامشون کنه میگه خاستگار دخترمه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 47 پست

واااای ارهههه

یکی از فامیلا ب مامانم گفت خاهرت برا پسرش از دخترم خاستگاری کرد

مامان منم بش برخورد ک چرا بهش خالم نگفته

تو همون مجلس مامانم ب خالم گفت 

خالمم رفت ب اون خانمه گفت کی من خاستگاری کردم😂😂😂😂😂😂😂

فک کنم برا بازار گرمی اینو میگن

99/9/9 نمیدونم چیه دیدم همه گذاشتن منم گذاشتم 😎😎😎

وای من خاله ام اینطوریه میگفت همه عالم و آدم و پسر فلان نماینده خواستگار دخترم بودن تهشم دومادش والا آش دهن سوزی نیست این زرنگ بود آدمایی رو میگفت که نه ما دسترسی داشتیم که بپرسیم و راست و دروغش دربیاد نه اینکه اگرم دسترسی داشتیم رومون میشد مثلا فامیل دور و همسایه و یه بار آرایشگره مشترکمون گفت این خاله اتم خودشو کشت با این دخترش حالا خودش یه طرف میگفت عمه های دخترخالمم که میان آرایشگاه جلوی مشتریا هی از دخترخالم تعریف میکنن😂😂😂😂اولین بار میبینم عمه ای انقدر هوای برادرزادشو داشته باشه ولی اینا اینجوری بودن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پارسال عموی شوهرم با پسرش و زنش اومدن خونه مادرشوهرم .تا یکهفته مادرشوهرم میگفت چرا پسرشونو اوردن حتما قصدی دارن من ازشون بدم میاد و فلان ...جلو دخترش هم اینحرفا رو میزد ذهن دخترش مشغول میشه بده ...اخرش هم اومدن و رفتن و هیچ خلستگاری هم نبود و اللن یکسال میگذره ...این عموهه پیره پسرش رانندگی میکنه واسش اینا به خود گرفتن ..فکر میکنن دختر کر و کورشون  همه میخوان

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
نتیجه گیری :اگر پسر دم بخت دارین طرف دختر دارا نپلکید و ازشون تعریف نکنید بعدا دردسر میشه به خود میگ ...

آخه این بدبختی دوطرفست متاسفانه اونایی هم ک پسر دم بخت دارن نمیشه بهشون سلام کرد تا میگی سلام میگن دلش میخاد بریم خواستگاریش😕

2738

یه بار بابام میگفت رفته بودیم کفش واسه مامانت بخریم بعد ظهر بوده داداشم هم گشنش شده بوده هم خسته داشته مامانم و دعوا میکرده که زود باش چن ساعت داری میگردی  بعد یه اقایی تو مغازه بود بابام رو کشیده یه کناری گفته درد بچتو میفهمی بابام هم گفته بود اره گشنشه😂گفته نه این زن میخواد من خودم وضع مالیم خوبه از پسرت خوشم اومده پسر خوبی دختر دارم بهش میدم حالا داداش من ۱۹ سالش بود😂😂

خدایا به امد تو  با وزن ۶۸ کیلو شروع کردم(۸تیرماه🙈وزن های که موفق شدم 💢وزن۶۷💢 وزن ۶۵🔶
والا من که اینطوری نبودم ولی مادرشوهرم تا یکی بهش سلام میکرد میگفت دختر داره میخواد من برم خاستگاری

مامانت بهش سلام نکرده بود؟

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
یا خداااا😵 طفلک داداشت مامانت به خالت چیزی نمیگن؟

مامان عین خیالش نیست میگه بزار خوش باشه😂😂😂😂

داداشمم میگم چرا هی میری خواستگاری خسته نشدی میگه تب عشق نمیزاره خسته بشم 😂😂😂

هر کس میبینه میگه داداش کوچیکه عاشق نوه ای خالته😑😑😑😑😑 منم ميگم خبر ندارم😊

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
یه بار بابام میگفت رفته بودیم کفش واسه مامانت بخریم بعد ظهر بوده داداشم هم گشنش شده بوده هم خسته داش ...

😂😂😂

یبار رفته بودیم با مامانم بازار یکی از آشناها دید گفت چرا برا پسرت زن نمیگیری 🤨

مامانم گفت سپردم به خودشون هرکی رو بگن نه نمیگم خودشون انتخاب کنن🙄بعدشم اونا هم میگن کارمون ثابت نیست دوس نداریم زن بگیریم یه وقت دختر مردم سختی نکشه همون جور که دوس نداریم خواهرمن سختی بکشه😍

یهویی یه زنه پرید وسط حرفمون به مامان گفت من دوتا دختر دارم حیفه دوس دارم عروس تو بشن 😂😢😔

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪