2733
2734
عنوان

دیدین بعضیا کسی سلامشون کنه میگه خاستگار دخترمه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 47 پست

جالب اینجاس هرکی میشنوه میگه چ خبره فلانی نرکی سلامش میکنه میگن خاستگار دخترمه حس میکنمبااین کارواقعا دخترشو بی ارزش میکنه و سبک 

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم           
چقدر واسه اون دختر زشته که مادرش بگه اومدن خواستگاریش بعد اونا بزنن زیرش،سرش دعوا بشه. طفلک غرورش می ...

بنده خدا دختره هیچی نمیگه اصلنم دختر بدی نیست

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
زن دایی منم اینجوریه. عروس مام اینجوریه برا خودش نصف ایران خاستگارش بودن با این تفاسیر

وااای عروس ماهم تا دعواش میشه با داداشم‌مبگه همه پسر عمه ها و عموهام خواستگارم‌بودن ولی من ول کردم همه رو اومدم زن تو شدم 😃 حالا ما فقط یبار رفته بودیم خواستگاری اونم دختره زور سره داداشم‌اورد که بیا  بعدشم مامانش هر روز زنگ میزد هی که بیاید دخترو ببرید دیگه مگه نمیخوایدش😐 ملت اینجوری شوهر تور میکنناا😂😂

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲

دختر خاله من به همه میگه دخترم یه خواستگار داره دست بردار نیست و هفته ای یبار میان خواستگاری😊😊😊😊😊😊😊اون آقا هم داداش کوچیکه منه تا حالا هم خواستگاری نرفتیم🙄🙄🙄🙄🙄

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
2740

نتیجه گیری :اگر پسر دم بخت دارین طرف دختر دارا نپلکید و ازشون تعریف نکنید بعدا دردسر میشه به خود میگیرن

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم

والا من که اینطوری نبودم

ولی مادرشوهرم تا یکی بهش سلام میکرد میگفت دختر داره میخواد من برم خاستگاری

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

بله ما هم یکی رو داریم یکی بگه دخترت مثلا چقدر خوشگله چقدر خانومه یا مثلا مادر یه پسری یا پدر یه پسری با دخترش خوب باشه اولا میاد برای همه اینو تعریف میکنه..دوما همش میگه فکر کنم فلانی دختر منو واسه پسرش میخواد حتی جلو ما که تعریف میکنه تا بحث مهریه هم پیش میره که به اون خانواده بگه چقدر باشه 😂

اینقدر این حرفا رو زده که دخترش هم باورش شده و فکر میکنه تمام پسر عمو و پسر عمه هاش و کلا تمام پسرای فامیل عاشقشن...ولی تا حالا یه خواستگارم نداشته ها😐

البته سنی نداره که بخواد خواستگار داشته باشه چون کلا تو خانواده های ما زودترین سنی که دختری ازدواج کرده ۲۰ بوده تازه اونم یکی دو نفر...بقیه بالای ۲۲ و حتی ۲۵..دختر زود شوهر نمیدیم ما..دختره ۱۹ سالشه 

دوست دارم زندگی روووو😍😍😍
دختر خاله من به همه میگه دخترم یه خواستگار داره دست بردار نیست و هفته ای یبار میان خواستگاری😊😊😊😊 ...

چجوری کم کردی تو چ مدت ؟😭

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57

من یه دوست

داشتم اینجوری بود فکر می کرد کل دانشگاه عاشقشن به یه نفرشون که مطمئن بود و خودشم دوسش داشت گفت پسره گفت نه من از یکی دیگه خوشم میاد😳

حلالم کنید و خدانگهدار