2737
2734
عنوان

امپرازول برای نی نی چهارماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 6653 بازدید | 47 پست
شیرتم ندوش تو خواب بده مجبور میشه میخوره دیگه سینه تو نمیگیره دخترمن یکروز اینحوری کرد اینقدر آیه ...

یه مدت اینکارو کردم ک فقط وقتی خیلی گرسنه شد مجبوری خودش بخوره، ن تنها شیر نخورد بلکه وزن هم کم کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دارو دست ساز بهم داد دکتر، شربته... از کی تاثیر میبینم ک بچم بتونه شیر بخوره؟ خیلی ناراحتم، شیر ن ...

شروع کن از همین امروز مال من همون موقع جواب داد

به امید روز که کرونا بره و همه به زندگی عادی برگردیم صلوات     
من دارو دست ساز بهم داد دکتر، شربته... از کی تاثیر میبینم ک بچم بتونه شیر بخوره؟ خیلی ناراحتم، شیر ن ...

من اولش میخواستم شربت دست ساز امپرازوع بدم دکتر گفت دارو ی دست ساز حتما داخل یخچال باشه و فک کنم سر یک ماه خراب میشه باید بندازی دور و شرایط داره و اینا ..... بهتره امپرازول بدی .... منم کپسولشو دادم و از ۱۰ روز بعد شروع دیدم تاثیرشو

2728
من اولش میخواستم شربت دست ساز امپرازوع بدم دکتر گفت دارو ی دست ساز حتما داخل یخچال باشه و فک کنم سر ...

منم کپسولش دادم 

دکتر گفت دونه هاشو سی تا جداکن بریز تو یه قاشق آب سیب بعد چندقیقه بهش بده

به امید روز که کرونا بره و همه به زندگی عادی برگردیم صلوات     
2740
شما چندماهگی شروع کردی؟ راضی بودی؟ 

من بعد ۵ و نیم ماه شروع کردم الان خوب شیر میخوره حالا غذا نمیخوره البته من خیلی زود شروع نکردم چون ۱۰روزم لعاب برنج دادم فقط که هرسری یکم غلیظ میکردم 

منم کپسولش دادم  دکتر گفت دونه هاشو سی تا جداکن بریز تو یه قاشق آب سیب بعد چندقیقه بهش بده

سلام میشه کمکم کنی 

من یه نی نی ۶ماه دارم خودم معده دردم دکتر برام امپرازول کپسول نوشته صبحا ناشتا بخورم ولی گف نی نی شیر نده چکار کنم؟ 

😭