2737
2734
عنوان

امپرازول برای نی نی چهارماهه

6635 بازدید | 47 پست

برای رفلاکس دخترم دکتر امپرازول داده، چند روزه تاثیرشو میبینم؟ چون دخترم یک هفته ده روزه سینمو نمیگیره، میدوشم بهش میدم .... خیلی نگرانم اگ تجربه ای دارین لطفا کمک کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از این دونه ای هادتو کپسوله

منظورته

دخترمنم رفلاکس داشت‌ میدادم دکتر  با آب سیب میگفت حل کن بهش بده اما حل نمیشد همینقدر که تو آب سیب چنددقیقه بمونه کافیه

اینا رو دکترش گفت

یه یک ماهی دادم دیگه تشک رفلاکس گرفتم واسه س

به امید روز که کرونا بره و همه به زندگی عادی برگردیم صلوات     
2728
یکی از دوستام از دوماهگی فکر کنم امپرازول میداد به بچش نمیدونموچند روزه نتیجه گرفت اما تا قطع میکرد ...

چه دارویی بود

امپرازول چاق نمیکنه من به بچه م دادم

شیرتم ندوش تو خواب بده

مجبور میشه میخوره

دیگه سینه تو نمیگیره

دخترمن یکروز اینحوری کرد اینقدر آیه الکرسی خوندم بعد دوروز مجبور شد بخوره البته میخواست بخوابه گیج گیج بود 

2738
امپرازول میداد بهش چون رفلاکس داشت اصلا چیزی تو معدش نمیموند این بچه این دارو رو خورد خیلی خوب شد و ...

اهان

چون شیر میگرفته

جون گرفته

وگرنه امپزازول واسه رفلاکس به بچه ها میدن

سلام منم دخترم تقریبا ۴ ماهه بود که بعد از ده تا دکتر اخرین دکتر بهش این دارو رو داد و خیلی خوب بود . اوایل از ۱۵ تا فکر کنم مطمعن نیستم ... شروع کردیم تا کم کم با بزرگ تر شدنش دکتر تعدادشو زیاد کرد تا به ۳۰ . ۴۰ تا رسید و بعد طبق دستور پزشکش کم کم تعدادشو کم کردیم تا باز رسوندیمش به ۱۰ تا و تا یک سالگیش دارو رو کاملا قطع کردیم ..... به دختر من دارو خیلی جواب داد و دلدرد هاش حدودا ۱۰ روز از شروع دارو کم کم..... کمتر شد و خوابش بهتر شد و شیر خوردنش کم کم خوب شد ...تا جایی که بعضی روزها که بی قراری زیادی داشت میفهمیدم که مثلا همون روز یادم رفته دارو هاشو بهش بدم .... ولی خداروشکر الان که ۳ سالشه دیگه از دلدرد خبری نیست

یکی از دوستام از دوماهگی فکر کنم امپرازول میداد به بچش نمیدونموچند روزه نتیجه گرفت اما تا قطع میکرد ...

ذختر منم خیلی لاغر شده، تا دوماهگیش خوب بود ولی از سه ماهگی ک رفلاکسش شروع شد وزن گیریش ضعیف شده چون شیر نمیخوره

وای پسر منم چهار ماهگی اینجوری میکرد ولی ندوشی بهتره به شیشه شیر عادت می‌کنه  رفلاکس داره غذای ...

دقیقا از چند روز بعد واکسن میشه غذای کمکی رو شروع کرد؟ اصلا سینه نمیگیره فقط تو خواب... ی مدت ندادم بهش ک گشنش بشه و بخوره. ن تنها نمیخورد بلکه وزن هم نگرفت 

ذختر منم خیلی لاغر شده، تا دوماهگیش خوب بود ولی از سه ماهگی ک رفلاکسش شروع شد وزن گیریش ضعیف شده چون ...

سبنه تو نمیگیره 

چون میترسه از رفلاکس

دارو بده زود خوب میشه

از این دونه ای هادتو کپسوله منظورته دخترمنم رفلاکس داشت‌ میدادم دکتر  با آب سیب میگفت حل کن ب ...

من دارو دست ساز بهم داد دکتر، شربته... از کی تاثیر میبینم ک بچم بتونه شیر بخوره؟ خیلی ناراحتم، شیر نمیخوره و وزن نگرفته اصلا

ولی دکتر من میگفت نباید توی مایعات حل کنی .‌‌‌... دکتر بهم یاد داد قطره چکون بزرگ خریدم و اون تعداد رو توی یه قاشق چای خوری میریختم و کمی اب جوشیده ی سرد شده میریختم روش و سریع داخل قطره چکون میکردم و سریع میریختم توی دهنش ..... دکتر گفت نباید حل بشع

2706