2733
2734
عنوان

امپرازول برای نی نی چهارماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 6652 بازدید | 47 پست
چشم عزیزم ممنون از لطفت

عزیزم دارو میدی دخترت بهتر شده سینتو میگیره؟

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم دارو میدی دخترت بهتر شده سینتو میگیره؟

سلام گلم، اره خدا رو شکر، امروز چهارروزه دارو میدم خدا رو شکر خیلی بهتر شده، سینرو بهتر میگیره و اونجور جیغ نمیزنه، البته غذای کمکی رو هم چهار روزه شروع کردم، فرنی میدم بهش فعلا امروز درحد پنج تا قاشق بهش دادم

سلام گلم، اره خدا رو شکر، امروز چهارروزه دارو میدم خدا رو شکر خیلی بهتر شده، سینرو بهتر میگیره و اون ...

خداروشکر

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2731
باورتون میشه یادم نمیاد، یه دکتر آنلاین بردمش چون اون زمان کرونا بود

ممنون میشم از تجربتون بگین .اخر سر سینتو گرفت؟؟؟ شیرتو خورد ؟ امپرازول اثر داشت؟ یادته چه مقدار میدای بهش!!!؟

مادرم خورد زمین و جگرم تیر کشید........
2740
ممنون میشم از تجربتون بگین .اخر سر سینتو گرفت؟؟؟ شیرتو خورد ؟ امپرازول اثر داشت؟ یادته چه مقدار میدا ...

من دخترم خیلی حالش بد بود عزیزم، دو ماهش بود سینمو نمی‌گرفت و همش جیغ و گریه چون گزینش بود، شیر خشک هم نمیخورد، شیر خودمو میدوشیدم و با شیشه بهش میدادم، آخر سه ماهگی میوه سیب رو پوره کردم یواش یواش بهش دادم، با دارو امپرازول ساختگی که دکتر تجویز کرد، هردوش خیلی خوب بود، غذای کمکی رو که دیگه از چهارماهگی جدی تر شروع کردم درست شد و سینرو هم گرفت

ممنون میشم از تجربتون بگین .اخر سر سینتو گرفت؟؟؟ شیرتو خورد ؟ امپرازول اثر داشت؟ یادته چه مقدار میدا ...

مقدار امپرازول هم طبق تجویز پزشک، داروخونه ها هم میدونن معمولا، میوه سیب هم به شدت برای معده بچه خوبه، آب سیب یا پوره سیب، اولش که میخوای بهش بدی آب پز کن له کن بهش بده، بچت چند وقتشه؟

من دخترم خیلی حالش بد بود عزیزم، دو ماهش بود سینمو نمی‌گرفت و همش جیغ و گریه چون گزینش بود، شیر خشک ...

چون چی بود شیر خشک نمیخورد؟؟؟؟؟ نفهمیدم

من دخترم خیلی حالش بد بود عزیزم، دو ماهش بود سینمو نمی‌گرفت و همش جیغ و گریه چون گزینش بود، شیر خشک ...

عیبی نداره غذا رو زود شروع کنیم؟ ببین من پودر امپرازول میدم این داروی ساختگی چیه و کجاها دارن؟؟؟ بهتره به نظرت؟؟؟؟؟؟

منم اسیر شدم کارم فقط گریس . سینمو با جیغ و گریه میخوره