2733
2734
عنوان

توروخدا بينياتونو عمل نكنيد از من بع شما نصيحت

| مشاهده متن کامل بحث + 39711 بازدید | 138 پست
بله از همون اول سوراخای بینیم متقارن نبود عزیزم  خودمم میترسیدم  موقع درست کردن سوراخ بینی ...

من در حال واقعیت خیلی بد نی عکس ک میگیرم یکی بالا یکی پایین انگار؟شما چجوریه ت‌و عکس مشخصه؟؟من خیلی اعتماد بنفسم خراب شده خدا کنه ورم باشه واقعا سر بینیم حالم بده 

شما چجوری کنار امدی؟ببخشید تو عکس میگی چجوریه ؟من هس عکس میکیزم هی اشک میریزم

ینی قرینه نشده؟خدایا من دق میکنم از بس کریه کردم الان ۸ماهه بهتر شده از اولش ولی هنو قرینه نشده

گریه نمیخاد  و قرینه نبودن سوراخ ها عمل ترمیم نمیخاد بعد یک سال اگه عین هم نشد و اذیت شدی به دکترم بگو دکتر فقط پره های بینی تو  درست می‌کنه مال من تو مطب خودش این کارو میکرد

بامن ازمنطق حرف نزنیداستوره من پاتریکه  لگد زدن مختص به اسب و الاغ نیست خود من گاهی چنان لگدی به بختم زدم که اسب و الاغ به نشانه ی احترام کلاهشونو برداشتن هرگز هرگز هرگز هیچ مردی، هیچ زنی را و هیچ زنی، هیچ مردی را نه عوض کرده و نه درست کرده است .این تحفه ای که شما می بینید ده بیست درصد بدتر می شود که بهتر نمی شود . بنابراین اگر با ده بیست درصد خرابتر شدن، می توانید او را بپذیرید، مباركتان باشد . اگه نه بروید دنبال كارتان و رهایش كنید.  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گریه نمیخاد  و قرینه نبودن سوراخ ها عمل ترمیم نمیخاد بعد یک سال اگه عین هم نشد و اذیت شدی به دک ...

ای بابا اعتماد بنفسم صفر شده 

خاهرمم جا همین عمل کرده اگ ببینی چقد بینیش قشنگه از بس بینی این خوب شد منم رفتم چمدونستم سوراخام مث هم نمیشه😂شانسم ندارم من

الان۸ماهه رفتم جا ی دکتز دیگ نسون دادم کثافت اصلا نگاهم نکرپ کف تا یکسال ورم داره و نمیشه من چیزی بگم فقط نکام کرد گف صورتت از اون مدلاس ک تقارن هم نداره از اینم هس

2742
گریه نمیخاد  و قرینه نبودن سوراخ ها عمل ترمیم نمیخاد بعد یک سال اگه عین هم نشد و اذیت شدی به دک ...

این نیم رخ بینیم از زیر عین همه سوراخا فقط از. روبرو نه 

الان حسش نبود عکس بگیرم‌ورکنه عاشق نیمرخشم😂

روز به روز بهتر میشه  نگران نباشید  کاملا طبیعیه

نه بابا سوراخم یکی بالاس یکی پایین 

عکس میگیرم وای حالم بد میشه میخام دق کنک الان ۸ماهه بهتر شده از اول ولی نه کامل اما واقعا سر ببنیم حالم خراب میشه یهو انقد غصم میگیره

اولا گریه بدترش میکنه 

دوما منم عمل کردم واقعا شانسیه منم از کار دکترم راضی نبودم اما اگر برمیگشتم عقب با وسواس بیشتر و پول بیشتری میرفتم سراغ این عمل ولی الانم ترجیح میدم این بینیو ب قبلی

این چیزا تجربه دارم میتونی ازم سوال کنی 👈 کتوژنیک/کاپ قائدگی/دانشگاه/ دعانویس/رشته فتوگرافیک/رشته تجربی/عشق/ازدواج سن کم/لانگ دیستنس/عشق مجازی/ازدواج راه دور/ازدواج قومیت متفاوت
2740
عالي سه تا شكستگي قديمي و انحراف تيغه داشتم ٥ ساعت اتاق عمل بودم هيچ ورم و كبودي صورتم نداشت فق ...

کدوم دکتر عمل کردین.من انحراف و قوز زیاد داره بینیم ولی متاسفانه مشکل تیروئید دارم و خیلی از بیهوشی میترسم تنها مشکلم همینه واگرنه مالی پولش جور گردم خداروشکر

کدوم دکتر عمل کردین.من انحراف و قوز زیاد داره بینیم ولی متاسفانه مشکل تیروئید دارم و خیلی از بیهوشی ...

عزيزم من بندرعباس

دكتر فرشاد وثوقي

براي تيروئيد هم به دكتري كه پيشش عمل ميكنين بگين

مليكا هستم🥰
ولا اولاش همینو راجب سوراخای بینیم گفتن بعد سه سال هنوزم همنطوره

هستی هنوز؟

بینیت از اول ک تامپون دراوردی اینطوری قرینه نبود؟

من چند روزه عمل کردم تامپونارم دراورده ولی ابریزش مدام دارم

یه مردی هم اومد مطب ابریزش داشت مداااامممم ترسیدم خیلی

لطفا لایک نکنید ممنون.
عزيزم من بندرعباس دكتر فرشاد وثوقي براي تيروئيد هم به دكتري كه پيشش عمل ميكنين بگين

عزیزم منم بندرعباسم بین وثوق و همت شک دارم🥲🥲

فکر کنم شما خیلی سال پیش عمل کردید 

الان هم همونقدر کارشون خوبه؟؟

2706