2737
2739
عنوان

توروخدا بينياتونو عمل نكنيد از من بع شما نصيحت

| مشاهده متن کامل بحث + 39711 بازدید | 138 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
من سال ٩٣ عمل كردم ١ سال ورم داشتم خيليم راضيم  شكر

نفس کشیدنت چطور شده؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
اونایی که ایراد جزیی داره اشتباهه عمل ولی اونیکه ایراد اساسی داره یا خیلی بزرگه اگه خوب عمل بشه بعدش ...

میدونی آدم استرس این مشکل فرورفتگی وچیزهای دیگه رو داره. من خواستم پارسال با دکتری که تو کلینیک سینا اطهر فوت شد عمل کنم که نشد 

ساري عمل مردم

وا چرا طفره میری همه میپرسن اسم دکتر کیه شاید دیگه نخوان اونجا برن اسمو بگو دیکه 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن
نفس کشیدنت چطور شده؟ 

عالي

سه تا شكستگي قديمي

و انحراف تيغه داشتم

٥ ساعت اتاق عمل بودم

هيچ ورم و كبودي صورتم نداشت

فقط خود بينيم يه سال ورم داشت

درد صفر 

بوياييم بيشتر از قبل شد

خدا رو شكر عمل كردم

مليكا هستم🥰
2706