2752
2734
عنوان

توروخدا بينياتونو عمل نكنيد از من بع شما نصيحت

| مشاهده متن کامل بحث + 40132 بازدید | 138 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسم دکتر لطفا

من اونموقع  شهرستان بودم عمل کردم اما دکترم تهرانم مطب داره دکتر آتوسا طهماسبی الان جردنه مطبش 

1399.9.9 برادرم ازاون جهنم برگشته و آرامش به قلب خانوادم برگشته خدایا تنها کسی ک میتونه دست برادرمو بگیره تو هستی ازت خواهش میکنم به قلب شکسته مادرم نگاه کن دست نوازش پدر رو ندیده و داغ مادر دیده خدایا به بزرگیت قسم نزار داغ اولاد ببینه اگه میخوای ببری منو قربونیه خانوادم کن نه برادرمو 😔😔😔😔😔😔😔❤ انشالله همه ب آرزوهامون برسیم❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
عالي سه تا شكستگي قديمي و انحراف تيغه داشتم ٥ ساعت اتاق عمل بودم هيچ ورم و كبودي صورتم نداشت فق ...

کجا عمل کردی اسم دکترت رو میگی؟ 

من بینیم خوشگله به صورتم میاد 

فقط یه قوز خیلی کم داره که میخوام اون رو صاف کنم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2731

استارتر چقدر تاپیک زدی واسه بینی ت 😁

نگران نباش بمرور بهتر میشه وخودت و اطرافیان عادت میکنید بش‌.منم مث تو خیلی ناراحت بودم و همه هم نامردی میکردنو تو روم میگفتن قبلاً خیلی بهتر بودی.حالا دوسال گذشته بازم ناراحتم ولی کنار امدم

ترسناک نیس عملش؟بعدش خیلی درد داری ؟،

نه هیچی ک حین عمل نمیفهمی بعدشم دردش در حد یه سردرده همین دیگه هیچی فقط دو سه روز چون تامپون توی بینی هست با دهان باید نفس بکشی ی کم گلوت خشک میشه همین 😊 من الانم بهم بگن باز عمل کن حاضرم 😂😂😂

1399.9.9 برادرم ازاون جهنم برگشته و آرامش به قلب خانوادم برگشته خدایا تنها کسی ک میتونه دست برادرمو بگیره تو هستی ازت خواهش میکنم به قلب شکسته مادرم نگاه کن دست نوازش پدر رو ندیده و داغ مادر دیده خدایا به بزرگیت قسم نزار داغ اولاد ببینه اگه میخوای ببری منو قربونیه خانوادم کن نه برادرمو 😔😔😔😔😔😔😔❤ انشالله همه ب آرزوهامون برسیم❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
عکس قبل و بعد بینیتو میذاری؟؟ دکترت کی بود؟ دماغت گوشتی یااستخونی

دكترم فرشاد وثوقي بود

اين پيجش:

https://instagram.com/dr.farshadvosoughi?

igshid=1aeotq4i5eqwx 

من كه راضي بودم

عكس قبل عملم رو تو اين گوشيم ندارم سال ٩٣ ديگه عمل كردم از اون موقع گوشيمو عوض كردم

بعدشم ميذارم الان پاك ميكنم زود

مليكا هستم🥰
کجا عمل کردی اسم دکترت رو میگی؟  من بینیم  خوشگله به صورتم میاد  فقط یه قوز خیلی ک ...

دكترم فرشاد وثوقي بود

اين پيجش:

https://instagram.com/dr.farshadvosoughi?

igshid=1aeotq4i5eqwx 

من كه راضي بودم

عكس قبل عملم رو تو اين گوشيم ندارم سال ٩٣ ديگه عمل كردم از اون موقع گوشيمو عوض كردم

بعدشم ميذارم الان پاك ميكنم زود

مليكا هستم🥰
دكترم فرشاد وثوقي بود اين پيجش: https://instagram.com/dr.farshadvosoughi? igshid=1aeotq4i5eq ...

باشه عزیزم بذار 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

اسی هروقت تونستی عکس بزاری لایکمون کن