2737
2739
عنوان

توروخدا بينياتونو عمل نكنيد از من بع شما نصيحت

| مشاهده متن کامل بحث + 39089 بازدید | 138 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عکس وده

میدونی چرا چوب خدا صدا نداره            چون که فرو میکنه                    درتاریخ۹/۹/۹۹هیچ غلطی نمیکنم و لم دادم دارم جم میبینم   چه خبرتونهههههه چه خبرتونهههههههههه    نه بوی عطر پیرهنت نه اون چشای روشنت نه  حتی خط خنده هات حواسمو پرت نمیکنه   
2731
2738

بستگی ب دکتر و مهارتش داره الان مسابقه شوتبال شبکه نسیم داره پخش میشه دوتا شرکت کننده توش هستن عمل کردن مم خوشم اومد از مدلشون خودمم 7 سال پیش عمل کردم ولی من طبیعی عمل کردم هنوزم بعد 7 سال اطرافیان هرکدوم عمل میکنن میگن کاش واسه ما هم مثه تو بشه خواهرشوهرم سه هفته پیش عمل کرده از همین الان مشخصه دکترش بلانسبت ر ید ه 😐

1399.9.9 برادرم ازاون جهنم برگشته و آرامش به قلب خانوادم برگشته خدایا تنها کسی ک میتونه دست برادرمو بگیره تو هستی ازت خواهش میکنم به قلب شکسته مادرم نگاه کن دست نوازش پدر رو ندیده و داغ مادر دیده خدایا به بزرگیت قسم نزار داغ اولاد ببینه اگه میخوای ببری منو قربونیه خانوادم کن نه برادرمو 😔😔😔😔😔😔😔❤ انشالله همه ب آرزوهامون برسیم❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
2706