2733
2739
عنوان

اینایی ک دعا میکنن کنکور تعویق بیفته

| مشاهده متن کامل بحث + 1323 بازدید | 147 پست
نسبتا هوا سرد تر میشه خب نیاز به کولر نمیشه 

توی شهریور چقد میخواد سرد بشه؟!تعویق هیچ فایده ای نداره،اینجا توی تبریز هوا خنکه ولی بازم باماسک از عرق میمیریم،کنسل کنن بهتره 

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توی شهریور چقد میخواد سرد بشه؟!تعویق هیچ فایده ای نداره،اینجا توی تبریز هوا خنکه ولی بازم باماسک از ...

کنسل که نمیکنن شاید بندازن آبان اذر

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
خواهرت بره آلوده شه بیاد همتون بگیرین خوبه!؟

نمیشه اگه میشد سال دوازدهمیا رفتن امتحان دادن اومدن چون دوتا ماسک میزد شلد میزد امتحاناشم داد سرمور گند پیشمونه حال هممونم خوبه ولی دوستاش بعد امتحان همه میرفتم کافه کردی رستوران کردی حالا اوناهم میگن کنکور نگیرن کرونا میگیرم کافه و رستوران کرونا نداشت ولی خواهر بارعایت با ماشین بابام میبرد ومیاوزد 

خدایا من ایمان دارم  به اینکه  هرکه دلش هوای توشودتوهوایش را داری
توی شهریور چقد میخواد سرد بشه؟!تعویق هیچ فایده ای نداره،اینجا توی تبریز هوا خنکه ولی بازم باماسک از ...

حتما جنوبی نیستید که بدونید تیر و مرداد شهریور چقدر گرمه اینجا حتی مهر ماه هم کولر روشن هست 

کنسل که نمیکنن شاید بندازن آبان اذر

اونوقتم آنفولانزا هست،آخه با ماسک چقدر میشه پیشگیری کرد،اگر نمیخوان کنسل کنن بهتره با روح و روانمون بازی نکنن،تعویق مسخره بازیه

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا
2738
نمیشه اگه میشد سال دوازدهمیا رفتن امتحان دادن اومدن چون دوتا ماسک میزد شلد میزد امتحاناشم داد سرمور ...

عزیزم یدونه خواهر تو واسه کل جامعه ملاک نیست 

متوجه ای ناقل یعنی چی !؟

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حتما جنوبی نیستید که بدونید تیر و مرداد شهریور چقدر گرمه اینجا حتی مهر ماه هم کولر روشن هست 

تعویق بیفایده س،حتی اگه خنک بشه،این پرستارا ماسک میزدنو گرفتن،یا کنسل کنن یا الکی با تعویق مسخره بازی درنیارن

بابا چی دارین میگین بعضیاتون؟ خودِ ستاد کرونا تشخیص داده کنسل کنه کنکورو بعد یه عده اینجا میان میگن نه با رعایت ایمنی برید هیچیتون نمیشه. ینی این به ذهن اعضای ستاد نرسیده بود؟ اوضاع مرگ و میر خیلی بالاست و اعلام نمیکنن آمار دقیق رو. در ضمن اصلن نمیشه آمار دقیقی هم اعلام کرد. چون خیلیا ناقل خاموش هستن. چین کنکور برگزار کرد همین چند روز پیش. حالا باید صبر کنیم ببینیم چی میشه نتیجه ش. ما مشکلمون بلاتکلیفیه. بلاتکلیفی. واسه یک کنکوری حتی یک روز هم غنیمته. 

عاشق و رند و نظربازم و می گویم فاش

باید فکر دیگه ای بکنن

اگه بشر این اصل رو رعایت کنه قطعا دنیا جای قشنگ تری میشه:وقتی از اعماق وجودت احساس میکنی زندگیت رو نکبت فرا گرفته بچه دار نشو! 😒ظلمِ ظالم، جورِ صیاد، آشیانم داده بر باد... ای خدا، ای فلک، ای طبیعت... شام تاریکِ مارا سحر کن... 🤲😢😞😞😞مشغول قتل‌عام روزها هستم‌!💔ما دهه شصتیا تو زندگی ازهرچی میترسیدیم سرمون اومد، از هرچی نمیترسیدیم هم سرمون اومد، یه سری چیزای متفرقه هم بود اونا هم سرمون اومد، یه سری چیزا هم اصلا مربوط به ما نبود ولی سرمون اومد، یه چیزایی حتی وجود خارجی نداشت ولی اونا هم سرمون اومد، لامصب معلوم نیس کله ست یا میدان مغناطیسی😒😒😒 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کاش من حسنی بودم و توی دِه شلمرود، تک و تنهابودم، و عین خیالمم نبود که نه قلقلی نه فلفلی نه مرغ زرد کاکلی هیچکس باهام رفیق نیست، و تنها دغدغه ام این بود که تنها روی سه پایه، بنشینم توی سایه☹️☹️ من به فکرِ خستگی های پَرِ پرنده هام، تو بزن تبر بزن... من به فکرِ غربتِ مسافرام، آخرین ضربه رو محکمتر بزن🍁🍃اون درختِ سربلندِ پُرغرور، که سرش داره به خورشید میرسه منم منم، اون درختِ تن سپرده به تبر که واسه پرنده ها دلواپسه منم منم، من صدای سبزِ خاکِ سُربی ام، صدایی که خنجرش رو به خداست، صدایی که توی بُهتِ شبِ دشت، نعره ای نیست ولی اوجِ یک صداست🌳🍃🍃سنگ است که میزند به سینه هرکس فقط برای خود😔 بیزارم از این خلقِ دورنگ و از ناکسان و هرکسی😒

قطعا هيچوقت كنسل نميشه چون بلاخره ضرر مالي داره براشون

ولي اين تعويق براي اينه كه ما حوزه مناسب نداريم،تهويه نداريم،كولر نبايد روشن باشه،در محيط سربسته كلي ادم نبايد جمع بشن،فاصله بابد خيلي زياده باشه،هواي شهراي جنوبي به شدتتتت گرمه و ٤ ساعت با دستكش و ماسك نميتونن بشينن و تمركز كنن مخصوصا دخترا با مقنعه و مانتو،خوراكي نميشه خورد و....

قطعا الان تعويق بهترين راهه

اونيم كه خونده باشه به استراحت كوتاه ميكنه و ادامه ميده و بيشتر اماده ميشه

اونا رو هوا نميگن تعويق قطعا پشتش دليل دارن

اونوقتم آنفولانزا هست،آخه با ماسک چقدر میشه پیشگیری کرد،اگر نمیخوان کنسل کنن بهتره با روح و روانمون ...

کرونا یجوری دست وپای همرو بسته که هیچکس نمیدونه چیکار کنه

اون لحظه که داری فیلم میبینی موسو تکون میدی تا بفهمی چقدش مونده،از لحاظ روحی یه همچین آپشنیو برا زندگیم نیاز دارم🙃
2706