2737
2739
عنوان

اینایی ک دعا میکنن کنکور تعویق بیفته

| مشاهده متن کامل بحث + 1323 بازدید | 147 پست
تا وقتی که شاخص بیاد پایین حداقل اینجوری برید سر جلسه هم خودتون میگیرید هم خانواده هاتون درگیر میشن

شاخص بیاد پایین چه فایده ای داره،ویروسه دیگه،با دونفرم پخش میشه و اوج میگیره،اگه درد کروناس ک هست باید کنسل بشه،تعویق مسخره بازیه و بازی کردن با روح و روان ما

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا
خودشم گیر دادن ب تعویق،آخه تعویق چه فایده ای داره،مگه توی ی ماه کرونا میره آخه؟!!!!

ن خدایش نمیره  بعضی دانشگاه ها شرط سن داره

اگه امسال نشه دیگه چی می مونه

ما هیچ الهی همه تو   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس بی خبریییی که کادر درمان چققققد کشته داده...یه آمار بگیر لطفا همین جا تو این سایت..یه دختر کن ...

فقط یه چیزی شنیدن هی تکرار میکنن وگرنه اگه تو عمق ماجا بررن میفهمن چی ب چیه

اینجا اومده از خودش فتوا میده 

اتفاقا تعویق به نفع شماهاست

ریزش پیدا می کنه

تو این سایتا  و تلگرام بخونید میبینید که کسایی که حتی زیادم خوندن نمیرن

به نفع شماست

خـــــدایا از تو معجزه میخواهم معجزه ای بزرگ در حد خدا بودنت معجزه ای که اشـــک شوقم را جاری کند...
2731
چرا عین مافیا کنکور حرف می‌زنی  جونت واست مهم نیست!؟ جون خانواده ؟

عزیزم اصلا معلوم نیست کی کرونا تموم شه کی وضعیت به حالت عادی برگرده اتفاقا چون از جون خانوادمون میترسیم نمیخوایم بیفته به پاییز شیوع انفولانزا ، شما یه سر به بازار تهران بزن غلغله س ، ولی واقعا اگر شعبه ها رو زیاد کنن عصر در فضای باز یا همون فضای بسته وبی بدون کولر در عصر و شب یرگزار بشه احتمال انتقال خیلی پایین هست 

چه عاشقانه ای تر از خلوت دو نفره مان؟ چه باشکوه تر از اذانت که مرا به نماز میخوانی؟ *** برای شهدای گمنام یه صلوات میفرستین؟ ****

دوستان اروم باشید مسئولای بالا ب فکر نیستن بعد شماخودتونو عصبی میکنید اینجا کاری ازدست ما برنمیاد اونا بخوان میگیرن نخوانم تعویق میندازن فوقش نمیخاین نرین سلامتیتون مهمه براتون که قطعا همینطوره خب نرین بزارین هروقت کرونا تموم شد و کم خطرشد شرکت کنین این که دیگ بحث نداره عزیزان  

خدایاشکرت بخاطر همه چی    
فقط یه چیزی شنیدن هی تکرار میکنن وگرنه اگه تو عمق ماجا بررن میفهمن چی ب چیه اینجا اومده از خودش فتو ...

افرین

مراقبت ..مراقبت!!!

والا منم مراقب بودم

اصن نمیدونم چطووووری گرفتم

خـــــدایا از تو معجزه میخواهم معجزه ای بزرگ در حد خدا بودنت معجزه ای که اشـــک شوقم را جاری کند...
2740
ن خدایش نمیره  بعضی دانشگاه ها شرط سن داره اگه امسال نشه دیگه چی می مونه

خب شرط سن و سربازی رو یه امسال بیخیال بشن خیلی بهتره تا کنکورو ب تعویق بندازن و با عمر و اعصاب ما بازی کنن

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا
عزیزم من خودم کادر درمانم واقعا با رعایت کردنو ماسکو شیلد و فاصله دو متری بین داوطلبا اتفاقی نمیفته ...

تو اونجا از فکرت واسه حل سوال استفاده میکنی که با ماسک و گرما کلافه شی 

تو اهواز بدون کولر چطور سر جلسه بشینن !؟؟

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ن خدایش نمیره  بعضی دانشگاه ها شرط سن داره اگه امسال نشه دیگه چی می مونه

اونو خود سنجش حواسش به سن هست

خودت یه درصدم نمیترسی خداااای نکرده بری و کنکور بدی و ناقل بشی یککککک درصد ؟؟؟؟؟

دو نفر تو خونواده ام مثبت قطعی ان.

خودمم علائمم شروع شده.

سه روز دیگه هم کنکور دارم.

علاوه بر اینکه نمی دونم اصلا بتونم با این حالم برم سر جلسه یا نه؛

چند نفر مثل من ناقل ممکنه تو جلسه باشن؟؟؟ و خب قطعا آمار ابتلا بالاتر میره.

الان چند شهر مهم وضعیتشون قرمزه.

اینم بگم برای جلوگیری از فوبیای (ترس مرضی) کرونا؛ درمان میشه؛ درباره اش استرس شدید نداشته باشید.

حضرتِ درمان بیا...!💛                                                اَللهُمَّ عَجِّل لِوَلیکَ الفَرَج؛ آمین.
دیگ نود درصد حوزه ها کولر دارن  بهتره یه مدت موقع درسو تست از ماسکو شیلد. استفاده کنید تا عادت ...

گفتن همه جا باید بدون کولر باشه 

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کدوم دانشگاه رفتن سرکلاس؟!!!!!! من همسرم تدریس می کنه از اسفند تا تیر و حتییی امتحانم مجازی برگ ...

من خواهرم سال دوازدهمی دانشگاهی نیست از اسفند تا خرداد ماه امتحان هاش شروع شد سه ماه شد مجازی خوندن پنج ماهم حضوری من برای. خودم نمیگم من دلم برای خواهرم که چقدر زحمت کشیده خونده والاس کرده حتی ما می‌رفتیم باغمون اون تنها نیست میخوند حالا بخاطر یک عده که فکر تفریح بودن خوش گذرانی نخوندن دلم نمی‌خواد ایندش خراب بشه 

خدایا من ایمان دارم  به اینکه  هرکه دلش هوای توشودتوهوایش را داری
2706