2733
2734
عنوان

اینایی ک دعا میکنن کنکور تعویق بیفته

| مشاهده متن کامل بحث + 1323 بازدید | 147 پست
یه ماه هیج دردی رو دوا نمیکنه کروناتموم شدنی تیس

منم حرفم همینه

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امروز اعلام میکنن

خودت یه درصدم نمیترسی

خداااای نکرده بری و کنکور بدی و ناقل بشی

یککککک درصد

؟؟؟؟؟

خـــــدایا از تو معجزه میخواهم معجزه ای بزرگ در حد خدا بودنت معجزه ای که اشـــک شوقم را جاری کند...
2742
خودت یه درصدم نمیترسی خداااای نکرده بری و کنکور بدی و ناقل بشی یککککک درصد ؟؟؟؟؟

چرا نمیترسم،میگم کلا کنسل کنن،ی ماه تعویق چه فایده ای داره،کرونا میره؟!!!!!

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا

بعدم عزیزم

مگه نمی گی کرونا تموم شدنی نیست!

امسالم کلاسا مجازی برگزار میشه

خیلیا بابت همین نمیخان کنکور بدن

با مجازی دانشجو هیییییچی یاد نمیگیره

پس همچییین چیز خاصیم از دست نمیدی

منم ارشدم ولی نمیرم

خـــــدایا از تو معجزه میخواهم معجزه ای بزرگ در حد خدا بودنت معجزه ای که اشـــک شوقم را جاری کند...
2738
چرا عین مافیا کنکور حرف می‌زنی  جونت واست مهم نیست!؟ جون خانواده ؟

🙄🙄🙄ی ماه تعویق فایده ش چیه دقیقا؟!!!!!کرونا تموم میشه؟!نه ،فقط علاف میشیم،یا کنسل کنن یا همون مرداد بگیرن

چرا اوناایی که یه ذره درس خوندن از عالم و آدم بدهکارن؟

چرا فک میکنن هیشکی جز خودشون نخونده ؟

واقعا این طرز فکر اذیت میکنه ادمو

خیلیا خوندن ولی نگران سلامتیشون هستن 

با برگذاری کنکور فاجعه بار میاد

میدونین چقد شرکت کننده داره؟

هرچند تعویق راه چاره نیست

یا باید حوزه هارو انقد بیشتر بکنن ک جلوگیری بشه 

یاهم سال تحصیلی دوباره تکرار شه 

و یا از بهمن ماه

راه چاره ایناست . لطفا عالم و ادمو مقصر ندونین بخاطر اینکه نخوندن میخوان تعویق بیفته

بعدم عزیزم مگه نمی گی کرونا تموم شدنی نیست! امسالم کلاسا مجازی برگزار میشه خیلیا بابت همین ...

دست خودم بود ک نمیرفتم،خانواده نمیذارن،انگار براشون مهم نیس

مثلا ی ماه ب تعویق بیفته چی میشه؟!کرونا تموم میشه؟!نه والا

انقدر بايد عقب بندازن كه از شرايط فضاي برگزاري صد در صد مطمئن شن! تو اين مدت سالن ها رو تجهيز كنن، تهويه ها چك بشه... هزار تا پارامتر هست!

بهتر از اينه كه بگيم نه زودتر بگيريد چون ما خسته شديم! والا الان همه دنيا خسته ن! 

چرا عین مافیا کنکور حرف می‌زنی  جونت واست مهم نیست!؟ جون خانواده ؟

ببین جون هرکی مهمه براش ولی شاید از موقعیکه ک کرونا اومده

من رنگ بیرون رفتن ندیدم ولی آدم استرس کنکور داره میخونه فراموش میکنه

زورش میاد دیگه گلم

ما هیچ الهی همه تو   
چرا اوناایی که یه ذره درس خوندن از عالم و آدم بدهکارن؟ چرا فک میکنن هیشکی جز خودشون نخونده ؟ واقعا ...

با ی ماه تعویق کرونا نمیره ک،فایده ی تعویق چیه آخن منم طلبکار نیستم

ببین جون هرکی مهمه براش ولی شاید از موقعیکه ک کرونا اومده من رنگ بیرون رفتن ندیدم ولی آدم استرس کنک ...

عزیزمن کنکور فقط جونا نیستن هزار تا آدم مختلف با سن مختلف هزار تا آدم با بیماری زمینه ای 

آدم اگه درست بخونه فراموشش نمیشه که

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706