2737
2734
عنوان

یعنی باردارم ؟؟

447 بازدید | 52 پست

بچه ها من اردیبهشت پریود شدم بلافاصله بعد پریود سه هفته لکه بینی افتادم ، ۱و ۲ تیر فقط پریود شدم ۳ تیر قط شد ، ۱۲ تیر بیبی زدم منفی بود چیکا کنم ؟؟؟

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔
الانم بی بی بزن

الان نمیتونم برم بخرم عصر میتونم بخرم فردا صبحش بزنم 

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان نمیتونم برم بخرم عصر میتونم بخرم فردا صبحش بزنم 

دیگه تا فردا باید صبر کنی چون با اینایی که شما گفتی نمیشه تشخیص داد. 

انشاءالله بهترینت برات پیش بیاد 💖🌿 

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی
2731
دیگه تا فردا باید صبر کنی چون با اینایی که شما گفتی نمیشه تشخیص داد.  انشاءالله بهترینت برات پ ...

ممنونم عزیزم همچنین.

ولی بازم احتمال بارداری هست؟؟

ممنونم عزیزم همچنین. ولی بازم احتمال بارداری هست؟؟

نمیدونم آخه بی بی رو خوب موقع نزدی دفعه قبل. بعدم که هنوز حتی موعد پریودیت نشده برا چی استرس داری؟ 

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی
نمیدونم آخه بی بی رو خوب موقع نزدی دفعه قبل. بعدم که هنوز حتی موعد پریودیت نشده برا چی استرس داری؟&n ...

موعد پریودم نشده؟

نمیدونم آخه بی بی رو خوب موقع نزدی دفعه قبل. بعدم که هنوز حتی موعد پریودیت نشده برا چی استرس داری؟&n ...

اخرین نزدیکیم اواسط فروردین بود . که بعدش هم پریود شدم 

2738
اخرین نزدیکیم اواسط فروردین بود . که بعدش هم پریود شدم 

موعد پریودت نشده یعنی حداقل باید تا یک ماه بعد از شروع اولین پریودیت صبر کنی بعد بی بی بزنی. حتی بعضیا میگن یک هفته بعد از موعد. 

بعدم اینکه عزیزم شما میگی فروردین آخرین رابطه رو داشتی بعدشم پریود شدی اونم دوبار!! بعد هنوز شک داری که باردار باشی؟؟ 

موعد پریودت نشده یعنی حداقل باید تا یک ماه بعد از شروع اولین پریودیت صبر کنی بعد بی بی بزنی. حتی بعض ...

اره شک دارم 😔😔😔

وا مگه میشه پریود شدی دیگه باردار نیستی 

اخه پس چرا ۱ و ۲ تیر شدم قط شد ؟😔😔

2706