2737
2734
عنوان

یعنی باردارم ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 448 بازدید | 52 پست
نترس دیگه انشالله که باردار نیستی ولی به نظرم دیگه رابطه کامل نداشته باش و بزار بعد از عروسی

اره به کل از فروردین قط کردم 

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔

خب عزیزم پری شدی دیگه 

از چی میترسی 

ازمایش ندادی؟

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب عزیزم پری شدی دیگه  از چی میترسی  ازمایش ندادی؟

ن ازمایش ندادم شرایطشو ندارم 

اگ باردار بودم ده روز پیش بیبی منفی نمیشد دیگه ن؟

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔
2731
مطمعن ؟

مگه نمیگی فروردین رابطه داشتی و اردیبهشت پریود شدی و تیرم دو روز خونریزی داشتی؟؟؟پس نیستی مطمئن

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین😚
نمیرزه اشتباه کردم الان سرزنش چاره سازه؟

آره چون تا بفهمی باردار نیستی دوباره همون آشو همون کاسه اس...پس اگه سرزنش بشین شاید به خودتون بیاین

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
مگه نمیگی فروردین رابطه داشتی و اردیبهشت پریود شدی و تیرم دو روز خونریزی داشتی؟؟؟پس نیستی مطمئن

اره فروردین رابطه داشتم تو فروردین هم پریود شدم اردیبهشت هم شدم ولی ۱ و ۲ تیر خونریزی افتادم از روز سوم قط شد 😔

2738
آره چون تا بفهمی باردار نیستی دوباره همون آشو همون کاسه اس...پس اگه سرزنش بشین شاید به خودتون بیاین

حضرت علی گفته هر کیو سرزنش کنی دنیا میگردونه سر خودت میاره این عقیدتو ترک کن 

ن ازمایش ندادم شرایطشو ندارم  اگ باردار بودم ده روز پیش بیبی منفی نمیشد دیگه ن؟

اره بابا 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
قبل عقد رسمی خیلی اشتباه کردی اگه زد زیرش چی؟؟

الان میگه سرزنش نکن سرت میاد! فقط اینجا بایدتاییدشون کنی

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
نمیزنه عاشقمه

از من  به تو نصبحت هیچ وقت به دوست دارم های یه مرد اطمینان ۱۰۰ درصد نکن.مخصوصا اگه خرشون از پل بگذره دیگه واقعا سخته زودتر عقد کنین عروسی رو بزارید برای بعد خیلی ریسک اینجور

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین😚
از من  به تو نصبحت هیچ وقت به دوست دارم های یه مرد اطمینان ۱۰۰ درصد نکن.مخصوصا اگه خرشون از پل ...

۲ ماه دگ عقد میکنیم 

2706