2733
2739
عنوان

اونایی که بیمارستان دولتی زایمان کردند

| مشاهده متن کامل بحث + 227 بازدید | 33 پست
یه سوال. اگه بیمه داشته باشی بازم هزینه های خصوصی بیشتره یا کلا بیمه میده؟ 

فکر کنم بیمه تکمیلی فقط داشته باشی کم میوفته 

ولی یه سری خصوصی هام هستن ک طرف قرداد با یه سری بیمه ها هستن 

به زورکه نه عزیزم سعی میکنن تاجاییکه امکانش هست زایمان طبیعی انجام بشه. البته توخصوصی رسیدگی بهتره. ...

خصوصی بیمه نمیگیره یعنی؟ 

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه من از معاینه هاشون میترسم نکنه اذیتم کننند

اگر از معاینه هاشون میترسی بدون شک برو خصوصی 

بابا ۱۰ تومن میدی عوضش اسایش روان داری راحت میزایی شوهرتم اجازه میدن تا ثانیه اخر پیشت باشه بعضیاشونم میذارن تو اتاق زایمان بیاد 

بهت هم قول میدم پول زایمانت هم اک بیمه نداشته باشی هم با کادوهایی ک میارن برا نینی قشنگ چفت میشه حتی بیشتر

خصوصی خلوتتر از دولتیه.بعدم دانشجوها میان بخیه و..میزنن بنظرم،که یاد بگیرن.البته شنیدم که تو کرونا دانشجوها نیستن اموزش نمیبینن.چن ماه پبش البته شنیدم.اگه موقعیت مالی داری حتما برو خصوصی.اگه دانشجو هست الان نرو دولتی.

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2728
والا ما قم هستیم به خصوصی بیشتر نداره اونم چعار پنج میلیون هزینه مون میشه بیمه تکمیلی هم نداریم واقع ...

عزیزم میتونی بری دولتی اما مامای همراه بگیری. وجود ماما همراه باتجربه هم به خودت آرامش میده هم نمیذاره کسی اذیت کنه. 

سوره انشقاق هم میگن برا زایمان راحت خوبه. 

یه سلامتی و خوشی انشاءالله 💖🌿

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی

اگه مجبور شدی بری دولتی حتما ی مامای خصوصی از بیرون بگیر ببر.اونجا مراقبته و ماساژای قبل زایمان میده.

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
نه من از معاینه هاشون میترسم نکنه اذیتم کننند

معاینه که فرقی نمیکنه حصوصی هم معاینه میکنن 

فقط فرقش اینه که تو بیمارستان خصوصی اگر از اول بگی سزارین اختیاری میخوام دیگه معاینه نمیکنن

ولی تو دولتی چون سیاستشون رو طبیعی هستش باید چندین بار معاینه کنن ببینن که چقدر باز شده

ولی یه نصیحت خواهرانه بهت میکنم

سعی کن حتما طبیعی زایمان کنی دردش فقط اولشه ولی سزارین بعدش مکافات داری

استارتر جاری من دی ماه زایید 

با کل فامیل حتی ما هم قهر بود موقع زاییدن یعنی تعداد کمی براش کادو بردیم

بر حسب ادب کادو رو بردیم دیگه 

مادرشوهرم گفت ۸ تومن داد زایید با اینک با همه قهر بود کم دیدنش رفتن تازه ۹ تومن کادو گرفت 

واس همین میگم نگران پولش نباش جمع میشه

2740
استارتر جاری من دی ماه زایید  با کل فامیل حتی ما هم قهر بود موقع زاییدن یعنی تعداد کمی براش کا ...

نه بابا فامیل ما انقدرا نمیدن که همشون خنزل پنزل و عروسک میارن

تیکر یک سالگی پسر گلم😍
نه بابا فامیل ما انقدرا نمیدن که همشون خنزل پنزل و عروسک میارن

نه میارن نگران نباش بابا تو ۵۰ نفر هم بیان دیدن بچت نفری ۲۰۰ هم بدن ۱۰ تومن میشه دیگه 

دیگه تو این زمونه کسی کمتر از ۲۰۰ نمیده خدایی

بچه اولته؟ اگه بچه اولت باشه خوب میارن کادو

استارتر جاری من دی ماه زایید  با کل فامیل حتی ما هم قهر بود موقع زاییدن یعنی تعداد کمی براش کا ...

عزیزم ما با همه آشتی بودیم کلی هم آدم دعوت بود پارسال سه تومن بیشتر جمع نشد مامانم اینا هم که طلا واسه بچه خریدن

بستگی به فامیلاشون داره

عزیزم ما با همه آشتی بودیم کلی هم آدم دعوت بود پارسال سه تومن بیشتر جمع نشد مامانم اینا هم که طلا وا ...

من و شوهرم هم طلا دادیم ب این بچه هه ۳ تومن طلا خریدیم 

جز طلایی ک ما خریدیم ۹ تومن جمع شده 

فامیلای شوهر منم همچین خفن ندادن فقط خالش ۷۰۰ داد 

مامان بززگه هم ۷۰۰ داد 

بقیه همه ۲۰۰ دادن 

مادر دختره ۲ تومن داد 

مادرشوهرمم ۲ و نیم داد 

اگه استارتر هم بچه اولش باشه خوب میدن 

2706