2726

طبیعی منظورمه بگید خیییلی اذیت میکنند ؟

یعنی به زور میخوان طبیعی بشه؟؟

خصوصی چطوره؟ فرقی داره رسیدگی هاشون؟؟

تیکر یک سالگی پسر گلم😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه چرا  اذیت کنند؟؟ 

خیلی هم عالی عالی عالی مجهز بود 

بیمارستان میلاد واقعا دمشون گرم خودم اونجا زایمان کردم 

بیمارستان بقیة الله نجمیه چمران خاتم الانبیا اینا عالیه دولتی هم هست که بیمه ارتش میخواد

2728

به زورکه نه عزیزم سعی میکنن تاجاییکه امکانش هست زایمان طبیعی انجام بشه. البته توخصوصی رسیدگی بهتره. توبیمارستانهای دولتی جاهاییکه دانشجویی هست مشکلی که دارن چک کردن باردارتوسط دانشجوهاست چون بایدکارآموزی کنن مدام بازدیدمیکنن. اگه بیمه هستیدمیتونی توبیمارستان نیمه دولتی که تحت پوشش بیمه هستندزایمان کنی خب شرایطش بهترازدولتیه وازخصوصی ارزونتر

من هم خصوصی دیدم هم دولتی. توی خصوصی احساس می‌کنم موقع زایمان یه کم دست و پاشونو گم می‌کنن دولتی چون بیشتر مردم میرن اونجا مسلط تر هستن. حالا باز فرق زیادی هم نداره.

فَقُطِعَ دَابِرُ الْقَوْمِ الَّذِينَ ظَلَمُوا وَالْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ (سوره انعام/٤٥)🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر شوروی ریشه ی ظلم کمونیست ها رو از سر ما برداشتی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر منافق خطر حملات تروریستی رو از ما دور کردی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر صدام پوزه اون جلاد رو به خاک مالیدی. 🙏خدایا ما رو از ظلم آمریکا و تحریم و فشار حداکثری نجات بده 🙏به حرمت خون حاج قاسم که میدونم خیلی دوستش داری⁦❤️⁩... 🤲مرگ بر آمریکا🤲
به زورکه نه عزیزم سعی میکنن تاجاییکه امکانش هست زایمان طبیعی انجام بشه. البته توخصوصی رسیدگی بهتره. ...

والا ما قم هستیم به خصوصی بیشتر نداره اونم چعار پنج میلیون هزینه مون میشه بیمه تکمیلی هم نداریم واقعا زور میگه

تیکر یک سالگی پسر گلم😍
والا ما قم هستیم به خصوصی بیشتر نداره اونم چعار پنج میلیون هزینه مون میشه بیمه تکمیلی هم نداریم واقع ...

پس همون دولتی بروگلم هردویک کارانجام میدن.خصوصی ازلحاظ رسیدگی بهتره وگرنه کادرپزشکی کارشون یکیه.همه دکترهایه زمانی تودولتی کارکردن وخبره شدن.ازبابت طبیعی وسزارین هم نگران نباش مرتب چک میکنن وتاجاییکه ممکنه طبیعی روترجیح میدن

یعنی اون اذیتا که دولتی میکنند خصوصی نیست دیگه؟؟

ببین دولتی وقتی گریه کنی داد بزنی میان میگن ساکت باش و استرسای اینجوری میدن 

خواهر من سه تا زایید یکیشون نجمیه دوتاشون بقیه الله 

میگف خانمه میومد میگف اولیش ک نیس انقد داد نزن سرمونو بردی میگه ترس برم داشته بود فقط میومدن دعوام میکردم 

خصوصی هم قربون صدقت نمیرن ولی چون پول دادی سرت داد هم نمیزنن 

دوستای من همه خصوصی زایمان کردن میگن مث پروانه دورشون میگشتن 

حالا همه جا کادر بد و خوب و شیف بد و خوب داره 

ولی قطعا خصوصی یه تفاوت عمده داره ک پول زیاد میگیرن

یعنی اون اذیتا که دولتی میکنند خصوصی نیست دیگه؟؟

خیلی کمتره خصوصی

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
دولتی هم خوبه مگه میخوای چقدر بمونی اونجا کلا یه شب که بیشتر نیست حتی تو بیمارستان دولتی هم میتونی ...

نه من از معاینه هاشون میترسم نکنه اذیتم کننند

تیکر یک سالگی پسر گلم😍
قطعا خصوصی خیلی بهتره اصلا جای سوال نیست  ولی هزینشم بیشتره دیگه

یه سوال. اگه بیمه داشته باشی بازم هزینه های خصوصی بیشتره یا کلا بیمه میده؟ 

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی
2706