1874
2035
عنوان

خوشبختی...😔

92 بازدید | 6 پست

خوشبختى تان را فرياد نزنيد!

خيلى ها چشمِ ديدنِ خوشبختىِ شما را ندارند!

دستِ خودشان نيست، خصلتشان همين است!

دقيقاً همانجا كه روى صندلى ايستاده ايد و

خودتان را خوشبخت ترين آدمِ روى زمين فرياد ميزنيد،

طورى زيرِ پايتان را خالى ميكنند

كه تمامِ بدبختى هاى دنيا به سراغتان مى آيد!

😔🙏

به امید روزی که ببینمتون❤K.Y.F❤                                       من در آینده ای نزدیک پولدار میشم😎نقشه هم کشیدم با پولام چیکارا کنم😍😀

پس اونایی که  در اینستا خوشیهاشون میزارن 

یا پروفایلاشون :( 

همسرم رو خیلیییی زیاد دوسش دارم و عاشقشم .خدایا به خاطر تموم نعمتهایی که به من داده ای و خواهی داد سپاسگزارم .خدایا بابت فرزند سالم وصالحی که به من دادی  هم خیلییی سپاسگذارم .
پس اونایی که  در اینستا خوشیهاشون میزارن  یا پروفایلاشون :(

هیچوقت ب ظاهر فکر نکن طرف خوشبخته گلم.

به امید روزی که ببینمتون❤K.Y.F❤                                       من در آینده ای نزدیک پولدار میشم😎نقشه هم کشیدم با پولام چیکارا کنم😍😀

پیک چهارم کرونا را به سلامت رد کن

با دکتر ساینا در هر ساعت از شبانه روز، به بیش از 1500 پزشک دسترسی داری

هیچوقت ب ظاهر فکر نکن طرف خوشبخته گلم.

میدونم خوشبخت نیستن وگرنه جار نمیزدن که خودشونو به مردم به زور نشون بدن .

ولی خونه و ماشبناشون نمیدونم مال خودشونه یا نه ؟ 

همسرم رو خیلیییی زیاد دوسش دارم و عاشقشم .خدایا به خاطر تموم نعمتهایی که به من داده ای و خواهی داد سپاسگزارم .خدایا بابت فرزند سالم وصالحی که به من دادی  هم خیلییی سپاسگذارم .
2033
میدونم خوشبخت نیستن وگرنه جار نمیزدن که خودشونو به مردم به زور نشون بدن . ولی خونه و ماشبناشون نمید ...

یه دبیر داریم که میگه ، ما یه فامیل داریم از لحاظ لباس و خونه و... همه تمیز و منظمه یعنی هربار میبینیمش خوشحال و میخنده و هرکی ببینش میگه خوشبخترین ادم رو زمینه و هیچ مشکلی نداره.

میگفت یبار نشستیم با هم حرف زدیم ، یعنی چیزایی که میگفت گفت من باورم نمیشد گفت به ظاهر از همه لحاظ کامل بود ولی از درون پر از مشکل و گرفتاری بود.

من نمیگم که همه دروغ میگن که خوشبختن ولی میگم جار بدنی که خوشبختم قطعا با اتفاق بد مواجه میشی...

یه دبیر داریم که میگه ، ما یه فامیل داریم از لحاظ لباس و خونه و... همه تمیز و منظمه یعنی هربار میبین ...

اره درسته .

به چشم زخم اعتقاد دارم .