2737
2734
عنوان

کی برم سونوبنظرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 437 بازدید | 84 پست
ن فعلا اول ازمایش بدم بعد میرم دکتر دوباره .

علایم بارداری چی داری

خداجونم دختر خوشکلمو به تو میسپارم اگه صلاح دونستی یه خواهر یابرادر براش بزار تو دلم من برای خودم نمیگم برای دخترم میگم  
فدات میشه نشونم بدی بلد نیستم

ببین کلمه کلینیک رو زیر عکس پروفایلم بزن روی اون

بعد وارد این صفحه میشی و بعدش

میای پایین میرسی به اینا

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سرگیجه.بی حالی.ضعف زیاد.رنگ وادرارم معذرت میخام کدر و دل درد

ان شاالله که باردای عزیزم فردا خبر بارداریتو میگیرم 

خداجونم دختر خوشکلمو به تو میسپارم اگه صلاح دونستی یه خواهر یابرادر براش بزار تو دلم من برای خودم نمیگم برای دخترم میگم  
احتمالا.توکل بخدا 

انشاله بارداری خوبی داشته باشی و به سلامت بیاد بغلت 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
2738
ممنون عزیز دلم.بنظرت بچه اولم ۲۲ ماهشه الان از شیر بگیرمش دیگه؟

فک کنم تو بارداری شیر دهی خوب نباشه چون خودت ضعیف میشی ماشاله بزرگم شده دیگه 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
بنظرت بچمو از شیر بگیرم؟سخت نیست

چند وقتشه

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
۲۲ ماهشه

عع چه جالب منم دخترم ۲۰ ماهشه باردارم من خیلی وقت از شبر گرفتمش دوروز سختی میکشی ولی اگه الان سختته تا پنج ماهگیتم میتونی شیر بدی ولی الان فک کنم کافیه دیگ یرای شیر دادن

2706