2733
2734
عنوان

کی برم سونوبنظرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 437 بازدید | 84 پست
عع چه جالب منم دخترم ۲۰ ماهشه باردارم من خیلی وقت از شبر گرفتمش دوروز سختی میکشی ولی اگه الان سختته ...

عزیزم.خوشبحالت.من وابسته ب شیره .چطور از شیر بگیرمش؟

وعده های تو اشک شد.....از چشم ترم ریخت🥀
آخه الان نمیدونم چند هفته ام.تازه دستم مثبت شده

اگه تازه از پریودیتون گذشته میشین چهارهفته.چهارهفته دیگه برو

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم.خوشبحالت.من وابسته ب شیره .چطور از شیر بگیرمش؟

به من بچه های اینجا گفتن تلخک بزنم جواب داد تو هم امتحان کن عزیزم تو نتم بزن کمکت میکنه 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2731
ممنون عزیزم حتما امتحان میکنم

امیدوارم موفق باشی 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
چطور از شیر بگیرمش زیاد وابستست

نمیدونم گلم من تجربه ندارم بچه اولم هنوز دنیا نیومده

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
2740
ایشالا بسلامتی بغلش کنی

فدات همچنین 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️