2733
2739
عنوان

به نظرتون رفتارشون خیلی زشت نیست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 703 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بچه ها منظور استارتر فرقيه كه بين پسرش و بچه جاريش ميزارن هست بيشتر از اين ناراحته نه كادو

خوب وقتی قطع رابطه ان رابطه دوستانه  ایی نیست خوب فرقم بدارن باید برات مهم نباشه انگار هی نیستن 

2738
عزيزم  مادره منم با خونواده بابام خيلي مشكل داشت بيشترش سر همين تبعيضايي بود كه ميزاشتن بين نوه ...

ولی من با وجودی که گاهی مادر بزرگم مادرم رو اذیت می کرد ولی چون مادرم خیلی بزرگوار بود و هیچ وقت به روی اونا نمیاورد .من دوستشون دارم خیلی زیاد هم عمه ام هم مادر بزرگم .هم زنعموم .هم عموم.

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.

عجب توقعی داری خب اسمش روشه خانواده  شوهر.برا من عیدی ندادن شب یلدا هیچی ندادن تولدم هیچی ندادن عید نوروز عیدی ندادن یه طلا برا من نگرفتن .سرویس طلومو پدر شوهرم رفته مغازه گفته سرویس ارزون چی دارید یه سرویس ۵ تومنی برام گرفتهاورده میگه اینم سرویست هنگ کردم واقعا 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب پس از دیدن خونه پسرشونم محرومن

به جهنم

دی شیخ باچراغ همی گشت گرد شب / که از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست . گفتند یافت می نشود جسته ایم ما/ گفت انکه یافت می نشود آنم ارزوست 

اسی یه چیز بگم؟

مادر همسرت رحم همسرت هست .خواهرش هم همینطور .

همسر شما که با رحمش قهر کرده .سه روز بیشتر طول بکشه دیگه مسلمان نیست.

چطور با ارحام قهر می کنید؟

مادر وپدر و خواهر و برادر اگه قهر بشن انگار قطع رحم هست.

بعد عمر همسرت کم میشه.مطمئنا.

بعدم پسر شما یاد میگیره بعدا با مادرش قطع رابطه کنه و با برادرش.

به خاطر یه کادوی بی ارزش؟

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.
به جهنم

و در این صورت بنظرم توقع اسی زیاده و گلایه هاش بی مورد

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
نه 

شما قطع رحم کردی وگناه خیلی خیلی خیلی بزرگ.

رفت وآمد بکنید .حالا شما میخای کمتر باهاشون صحبت کن ولی پسرتون وهمسرتون باید باهاشون رابطه داشته باشن.

2706