2733
2734
عنوان

به نظرتون رفتارشون خیلی زشت نیست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 703 بازدید | 44 پست
و در این صورت بنظرم توقع اسی زیاده و گلایه هاش بی مورد

هم با خودش قهرن هم با جاریش پس بین نوه ها فرقی نیس مادرشوهرم بچه منو اذیت میکنه که دل نوه دختریش خوش کنه خب این ادم ارزش اینو نداره که بهش بگی مادر بعد که شوهرم مبتد خودش میکشه واسه بچم این انسانه ایا؟

دی شیخ باچراغ همی گشت گرد شب / که از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست . گفتند یافت می نشود جسته ایم ما/ گفت انکه یافت می نشود آنم ارزوست 

چقدر تو نی نیسایت رفتارای عجیب می بینم .مطمئنم بیست سال دیگه عروس اسی میاد اینجا و خواهد نوشت که من با مادر شوهرم به خاطر سالاد قطع رابطه کردیم .

یه کم بزرگوار باش بانو.

من خودم خواهر همسرم خیلی اذیت میکرد ومیکنه هنوزم .من خودم فقط بهش سلام میکنم دیگه هیچی .ولی افطار دعوتش کردم خونمون .حرف باهاش نزدم ولی دعوتش کردم .چون نباید با همسرم قهر بمونه .

ببین خیلی اذیت می کنه ها.

در حد کلاهبرداری مالی .یعنی در اینحد .ازش عصبانی بودم ولی گفتم خوب که چی.

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هم با خودش قهرن هم با جاریش پس بین نوه ها فرقی نیس مادرشوهرم بچه منو اذیت میکنه که دل نوه دختریش خوش ...

نظرات عجیبی داری عزیز در همه تاپیکها

یک آیه روی ضریح سرداب امام رضا نوشته شده که خیلی قشنگه:یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون:آنها می خواهند که نور خدا را با دهانشان خاموش کنند ولی خدا نورش را بیشتر میکند.هرچند که کافران خوششان نیاید.
هم با خودش قهرن هم با جاریش پس بین نوه ها فرقی نیس مادرشوهرم بچه منو اذیت میکنه که دل نوه دختریش خوش ...

ما یک طرفه نمیتونیم قضاوت کنیم حرفهای اون خانواده رو نشنیدیم شاید قهرشون با جاری به شدت اسی نباشه و شاید برادرشوهر نسبت به شوهر اسی رسبدگی و محبت پنهان بیشتری داره . در مورد شما با وجودی که متاسفم ولی نظرم اینکه مادرشوهر شما مادر همسرتونه نه مادر پسرتون پس من به شخصه رفتار مادرگونه توقع ندارم و غیر از اینکه هزار دلیل برای تبعیض و بیشتر دوست داشتن میتونه وجود داشته باشه .اون کلمه مبتد رو متوجه نشدم

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2728
ما یک طرفه نمیتونیم قضاوت کنیم حرفهای اون خانواده رو نشنیدیم شاید قهرشون با جاری به شدت اسی نباشه و ...

جلوی شوهرم که میاد دخترمو محبت میکنه وقتی شوهرم میره اذیتش میکنه 

دی شیخ باچراغ همی گشت گرد شب / که از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست . گفتند یافت می نشود جسته ایم ما/ گفت انکه یافت می نشود آنم ارزوست 
نظرات عجیبی داری عزیز در همه تاپیکها

اخه زندگی سخت و عجیبی دارم خیلی دردناک  واسه همینه ابجی گلم 

اخه زندگی سخت و عجیبی دارم خیلی دردناک  واسه همینه ابجی گلم

درسته سخت وعجیبه زندگیت .فکر نمی کنی به خاطر همین یه کوچولو نامهربون شدی؟

مهربون باش .زندگی هم مهربون میشه

درسته سخت وعجیبه زندگیت .فکر نمی کنی به خاطر همین یه کوچولو نامهربون شدی؟ مهربون باش .زندگی هم م ...

خیلی عصبی و پرخواشگر شدم ازشون متنفرم که انقدر ظلم کردن که انقدر بداخلاق شدم قلبم سیاه شده خواهر داغم کردن ظلم و پستی نیس که خانواده شوهرم درحق نکرده باشن دعا کن شرایط من سر هیچکس نیاد

2740
عجب توقعی داری خب اسمش روشه خانواده  شوهر.برا من عیدی ندادن شب یلدا هیچی ندادن تولدم هیچی ندادن ...

اینایی که گفتی هیچ کدوم وظیفه خانواده همسر نیست.حقیقت؟

خیلی عصبی و پرخواشگر شدم ازشون متنفرم که انقدر ظلم کردن که انقدر بداخلاق شدم قلبم سیاه شده خواهر داغ ...

ولشون کن .خودت رو اذیت می کنی

اسی یه چیز بگم؟ مادر همسرت رحم همسرت هست .خواهرش هم همینطور . همسر شما که با رحمش قهر کرد ...

نه قضاوت نکن به خاطره کادو نبوده نمیدونم چرا کسی نگرفت چی گفتم حق دارم قطعه رابطه کردم بهم تهمته دزدی زدن بعد شما میگی صله رحم 

اینایی که گفتی هیچ کدوم وظیفه خانواده همسر نیست.حقیقت؟

پس وظیفه خانواده شوهر چیه؟چطور جهیزیه گرفتن و سیسمونی دادن وظیفه خانواده زن هست؟خامواده شوهد وظیفشونه ۶ تا النگو و یه سرویس طلا اونم با سلیقه خود عروش بگیرن و وظیفشونه هر عید در دوران نامزدی و عید نوروز بعد ازدواج برای عروسشون کادو ببرن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس وظیفه خانواده شوهر چیه؟چطور جهیزیه گرفتن و سیسمونی دادن وظیفه خانواده زن هست؟خامواده شوهد وظیفشون ...

جهیزیه هم وظیفه خانواده دختر نیست.اینا همه عرف هست.

من هم جهیزیه خیلی خیلی ساده گرفتم هم به مادرم گفتم سیسمونی نمی خام.با وجودی که ندار نبودن.

عزیزم .اینا همه لطفه .به نظرم لطف می کنن کادو میدن یا لطف می کنن طلا می خرن.

ما هم لطف می کنیم جهاز میدیم.

جهیزیه هم وظیفه خانواده دختر نیست.اینا همه عرف هست. من هم جهیزیه خیلی خیلی ساده گرفتم هم به مادرم گ ...

لطف نیست این نظر شخصی شماست.بچه دار شدن وظیفشونه براش اینکادارو بکنن 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706