2410
2553

با مادرشوهرم اینا چند ساله به خاطر تهمت ویه سری چیزا قطعه رابطه ام جاریمم همینطور 7ساله باهاشون قطع رابطست حالا اینا واسه اینکه دل جاریم بدست بیارن چند سری کادوهای گرون واسه پسرش خریدن بردن ولی به پسرم که الان 3 سالشه جز موقعی که بدنیا اومد چیزی ندادن توقع هم ندارم نخرن راحتترم مادرشوهرم به پسرم گفته بود چی دوست داری واست بخرم پسرمم گفته ماشین سری بعد که با شوهرم رفته بیرون مامانش گفته یادم رفت بخرم رفته دم عابر 50 تومن پول گرفته داده به پسرم رفتارش خیلی بد بوده خواهرشوهرمم نشسته یه ماشین درست کرده چندروز پیش داده به پسرم به شوهرم گفته نندازین دور منظورش به من بوده حالا من اصلا کاری ندارم نمیبینمشون واسه پسره جاریم درست کرده جاریم پرت کرده بیرون خواهرم میگه دلشون نمیاد واسه پسرت پول خرج کنن تولدا هم چیزی نمیدن 

فدا سرت 

توکه قطع ارتباطی پس نسبت به کاراشونم بی تفاوت باش

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

وقتی برات مهم نیست ورفت آمد نداری دیگه چرا بیخودی به اینچیزا فکر میکنی و اعصاب خودتو بهم میریزی؟چرا باز اینارو برا خواهرت تعریف میکنی؟

شما زندگی خودتو داری چیزی دادن دستشون درد نکنه،ندادن هم بهتر شما که رابطه ای نداری 

2714

مهم نفس عمله

دستشونم درد نکنه نشستن وایه پسرت وقت گذاشتن ماشین درست مردن

پول دادن

ب پسرت بگو دفعه دیگه دیدشون تشکر کنه

دیدم همه تو امضاشون خواستن دعاشون کنین گفتم منم بگم  دوستان خواهشا دعا کنید یه کار خییییلی خوب که این مشخصات رو داشته باشه : حقوقش خیییییلی بالا باشه!پنج شنبه جمعه ها و روزای تعطیل پیشمون باشه ! بهش سر کار ناهار بدن نخوام خودم ناهار بذارم! کارش اسون باشه از کار میاد انقدر خسته نباشه ! بیمه داشته باشه ! بازم حقوقش بالاااا باشه !! گیر شوهرم بیاد حالا اگر ی صلوات بفرسی ک نور علی نور اگه تو نماز و دعاهات یادم کنی که ان شاءالله یک در دنیا صد در اخرت نصیب خودت شه!!!

خوب عزیزم چه قطع رابطه ایه که توقع کادو دارید . لطفا نگید ندارید.

وقتی رابطه ندارید نمیرید نمیاید توقع رفتارهای دوستانه هم نداشته باشید ، والا همونکه پول دادن و کار دستی خیلی منصفانه رفتار کردن. 

سلام😊 

عزيزم  مادره منم با خونواده بابام خيلي مشكل داشت بيشترش سر همين تبعيضايي بود كه ميزاشتن بين نوه ها

ولي واست مهم نباشه چون پسرت بزرگ ميشه و يادش ميمونه اين رفتارارو و واسشون بزرگ شد تره هم خورد نميكنه به جاش ده برابر حاميه تو ميشه و هميشه پشته توعه ! من الان كه يادم مياد تبعيضاشونو حالم ازشون بهم ميخوره! گرچه خيلي ساله نديدمشون ديگه

ببخشید الان وقتی شما قطع رابطه ای خانواده همسرتون خونه پسرشون مهمونی میان ؟
 « فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2706