2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من کلا تنها نمیرم خونه خواهرشوهرم یبار سمت خونشون کار داشتم بعد گفت بیا خونمون منم رفتم ناهار که خور ...

چه بیشعور...

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...

ما یکی اومد خونمون دستور میدادن ک برامون این برنج ایرانبو درست کنین

اینو دوس ندارم درست نکن و اینکه چرا سیر ریختی توش و اینکه صبحانه نهار عصرونه شام و سحری هم باید سفره مینداختم لازم ب ذکره ک بگم ماه رمضون نبود ولی چون من شام وقت نکردم بخورم و سحر اومدم غذا بخورم همشون اومدن سر سفره🤣😂برگااام ریخت اصن

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰
2731

ی بارم مو تو غذای کسی بود وقتی فهمید که دیدم انگار بهش فحش دادم توقع داشت بخورمش😂😂

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱
والا اینجا به همه چی مهمان گیر میدن  ترجیح میدم دیگه خونه کسی نرم  یکی میگه بدم میاد مهم ...

منم تو جریان اون تاپیک بودم

میگفتن مهمان نباید دستمال و پد و پوشک بندازه تو سطل توالت

چقدر دعوا شد سر این موضوع😂

💛میشه یه صلوات مهمونم کنید برای حاجت دلم💛           
والا اینجا به همه چی مهمان گیر میدن  ترجیح میدم دیگه خونه کسی نرم  یکی میگه بدم میاد مهم ...

خداشاهده منم به سرویس بهداشتی حساسم 🙈🙈🙈اون اوایل به خونواده شوهرم گفتم یکی بیاد بره من سه ساعت باید دستشویی رو بسابمو ضدعفونی کنم بدشون اومده بود 😁😁😁الانم همونم ولی به زبون نمیارم میان کارشونو میکنن میرن 

2740
من فقط از بچه های مهمون بدم میاد 😒 به نظر عجیب ترین رفتار اینکه رو بچه هات خونه ی مردم کنترل نداشته ...

وای دقیقا 

دیدی طرف بچش داره گند میزنه به همه چی ها 

نهایتا میگه مامان محمد نکن

باز شروع میکنه ادامه تعریف کردنش 😫😫😫😫😫😫😫

خدایا شکرت 🙏🏻

تو مهمونی بچشون از یه وسیله کوچیک خوشش اومد از اتاق برداشت ، باخودش برد 😑، فکر نمیکنم پس دادنی درکار باشه ، زشته بچه هاتونو کنترل کنید پلیز😐 حالا طرف تعارف میزنه قابل نداره ولی شما قبول نکنید 😑

چرا امضات کم رنگه  اینجانب از سال ۹۶ ب دلیل کاهش ناگهانی گربه ها ذائقم تغییر کرد و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم.نام کاربری قابل تغییر نیست دیگه  
ما هم اینطوریم مخصوصا همسرم

خیلی بده....یوقتا فکرمیکنم سوء استفاده هم میکنن

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2706