2737
2734
عنوان

فردا سزارین دارم. چه توصیه ای دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7038 بازدید | 114 پست
اصلا ترس نداره برامن بی حسی بودتمام بیهوشی درد داره من تا دردو حس کنم انقد شیاف ومسکن زدن دردو احساس ...

ممنونم. برای منم بی حسیه.

(فبای آلاء ربکما تکذبان)_ متاهل و متعهد ،درخواست دوستی از هیچ کس پذیرفته نمیشود.
بعد زایمان سرتو زیاد تکون نده و به طرفین نچرخون چون باعث سردرد میشه.نسکافه و کمپوت انجیر با خودت ببر ...

تا ۱۲ ساعت مگ میتونه چیزی بخوره برامن ک نزاشتن بعد گفتن چای کمرنگ باتست همین

ی دختردارم شاه نداره💗صورتی داره ماه نداره🤩ازخوشکلی تانداره🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی آروم باش وسایلتو که حاضر کردی چک کن و بذارشون دم دست .لباس خوب برای ترخیص خودت بردار.مدارکت رو چک کن همه رو برداری.سعی کن یکی دو بار تا قبل رفتنت دوش آب ولرم بگیری تا آروم بشی.یاد خدا همیشه آرام بخشه نماز و دعا و قرآن فراموشت نشه.

برای منم دعا کن به موقع صحیح و سلامت زایمان کنم.انشالله به سلامتی با نی نی میای خونه☺

بعدش که پرستارا میگن راه برو ،

خییییلی خیییلی و باز هم خیییلی سخته راه رفتن تو اون وضعیت ،اما به هرسختی ای هست خییییلی زیاد تا می تونی راه برو 

من خیلی راه رفتم و این تو بهبودی زودترم واقعا موثر بود عوارض مواد بی حسی هم نموند روم 

" اللهم عجل لولیک الفرج " 
2731

سلام عزیزم اومدم بگم خدا پشت و پناهت باشه انشالله برات صلوات میفرستم الان🌺🌺🌺❤❤❤🍀🍀🍀

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
ممنونم. برای منم بی حسیه.

اصلا درد نداره فقط بعدش اصلا ن سرتو تکون بده ن حرف بزن تا چهارساعت من سرمو تکون دادم نمیدونی چندبار رفتم دکتر حالم بدمیشداافتضاح

ی دختردارم شاه نداره💗صورتی داره ماه نداره🤩ازخوشکلی تانداره🥰
عزیزم اول مبارک باشه .دوم از همین امروز غذاهای سنگین و نفاخ نخور .سز یا بی هوشی هست یا بی حسی لطفا ه ...

از چه زمانی میذارن همراهم بیاد داخل؟

میخواد در لحظه های آخر به مامانم بگم بیاد.

(فبای آلاء ربکما تکذبان)_ متاهل و متعهد ،درخواست دوستی از هیچ کس پذیرفته نمیشود.
2738

من تجربه سزارین ندارم تجربه طبیعی دارم 

ولی بهت توصیه میکنم از این تایم ها لذت ببری 😍 بده ازت فیلم بگیرن از حال و هوای خودت حرف بزن با بچه ت حرف بزن بهش بگو برای اولین بار میخوای بیای بغل مامان می‌خوام بعد از نه ماه روی ماهت رو ببینم دلم برای بوسیدنت تنگ شده کلی قربون صدقه ش برو از باباش فیلم بگیرین بسپر بیرون از باباش که نگرانه فیلم بگیرن خیلی خووووووبه 😍😍😍😍😍 

نه به خاطر کافئین موجود تو نسکافه دکترم بهم گفت غلیظشو بدن بخورم البته ۴ ساعت بعد زایمان. تو زمان ز ...

ممنونم.انشالله

قسمت سر تخت باید تا هفت ساعت پایین تر از سطح بدنت باشه تکون نخور اصلا تادهفت ساعت...سوند داری تا همون ۷ یا ۸ ساعت نیازی نیست تکون بخوری...بچت هم بگو بذارن روسینت شیر بدی ...من که شیر نداشتم شیرخشک دادم...اصلا تکون نخور به هیچ وجه...کمپوت انجیر ببر

کلمه ی خوشبحالت از نظر من پراز انرژی منفیه لطفا استفاده نکنید...