2737
2739
عنوان

فردا سزارین دارم. چه توصیه ای دارید؟

7038 بازدید | 114 پست

خیلی نگرانم.

چه تجربه و توصیه ای دارید؟

خدا خیرتون بده.

(فبای آلاء ربکما تکذبان)_ متاهل و متعهد ،درخواست دوستی از هیچ کس پذیرفته نمیشود.

فقط میتونم بگم زود تموم میشه 😂 

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد    ایشالا تا اون موقع خونه خریده باشیم ، و واکسن کرونا کشف شده باشه   .                                 Kiyanaa@ عاشقتم عنچوچک💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای جونم .ایشالله  فردا نی نی خوشملت  سالم بیاد بغلت 

بزرگ ترین تفاوت ما با خارج سطح فرهنگ و سواد جامعه است . تا این درست نشه هم چیزی تغیبر نمیکنه !              قبل از گفتن به تو چه ، فکر کن . اگه اون کار به دیگران و جامعه صدمه میزد . دیگه به خودت مربوط نیست! 
2728

عزیزم خیلیی تبریک میگم.ان شالله به سلامتی نی نی تو بغل بگیری.من تجربه ای ندارم.وقت زایمان واسه منم دعا کن

خداوندا به حق آقا امام زمان ظهورشون رو نزدیک کن.همه مریضا رو شفا بده.دوستان اگر تونستید یه صلوات به نیت دلم بفرستید
2738
بعد زایمان سرتو زیاد تکون نده و به طرفین نچرخون چون باعث سردرد میشه.نسکافه و کمپوت انجیر با خودت ببر ...

مرسی عزیزم. نسکافه بد نیست؟

(فبای آلاء ربکما تکذبان)_ متاهل و متعهد ،درخواست دوستی از هیچ کس پذیرفته نمیشود.
بعدش چقدر درگیر درد هستم؟

بستگی به بدنت داره . ولی حدود دوساعت بعد عمل که اثر بی حسی و بیهوشی رفت شکم درد شدید میگری تا چند ساعت . 😖 ولی برات شیاف و مسکن میزنن راحت میشی😅 تا یه هفته هم طول میکشه که دوباره سر پا بشی ولی بعد یه هفته مثل سابق میشی😙

در تاریخ 9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد    ایشالا تا اون موقع خونه خریده باشیم ، و واکسن کرونا کشف شده باشه   .                                 Kiyanaa@ عاشقتم عنچوچک💕

عزیزم اول مبارک باشه .دوم از همین امروز غذاهای سنگین و نفاخ نخور .سز یا بی هوشی هست یا بی حسی لطفا همراه با خودت یک فلاکس ابجوش و نسکافه و چای کیسه ای ببر .کمپوت انجیر داشته باش .هر زمان که اجازه بدن چیزی بخوری اول باید این ها را بخوری .اصلا هم نترس چون خودم تجربه دارم دددش هم بعد از عمل مثل درد پریودی هستش و قابل کنترل .اگه میتونی در خواست پمپ درد بده .پوشک سایز بزرگ یادت نره .ساک بچه را کامل با خودت ببر 

2706