2737
2739
عنوان

فردا سزارین دارم. چه توصیه ای دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7038 بازدید | 114 پست
من ۴ ساعت بعد زایمانم بهم مایعات دادن(آبمیوه.آب کمپوت.نسکافه)۸ ساعت بعدشم کمپوت بهم دادن.

وای خیلی خوش شانس بودی من داشتم ازگشنگی میمردم هیچی نمیدادن بعد برای همراها جوجه اوردن ی بویی داشت مردم دیگ

ی دختردارم شاه نداره💗صورتی داره ماه نداره🤩ازخوشکلی تانداره🥰
از چه زمانی میذارن همراهم بیاد داخل؟ میخواد در لحظه های آخر به مامانم بگم بیاد.

همون لحظه که شما را میبرن بخش همراهتون هم میاد

کلمه ی خوشبحالت از نظر من پراز انرژی منفیه لطفا استفاده نکنید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ممنونم.انشالله

راستی پوشک بچه گونه(از اون ساده بلندا)هم با خودت ببر بعد خارج کردن سوند زمانی که بهت اجازه راه رفتن میدن خیلی بدردت میخوره.

پد یکبار مصرف توالت فرنگی هم بخر ببر.

لباس زیر هم راحت و نخی و گشاد هم چند تا ببر.

برای شیردهی صد بار هم که شده پرستارا رو صدا کن بهت توضیح بدن حسابی راه نیفتادی از بیمارستان نیا بیرون

اگر فکش قوی نبود و نتونست خوب بمکه شیرت رو که اولش آغوزه و سفته رو با دست فشار بده و بریز توی قاشق بعد از توی قاشق شیر رو با سرنگ جمع کن

بعد سینه رو بنداز دهن بچه و شیر رو قطره قطره روی سینه کنار دهنش بچکون فکر می‌کنه خودش داره می‌خوره انگیزه پیدا می‌کنه که بهتر میک بزنه و راه میفته این سالادها ترین و بهترین کاریه که وقتی بچه نمیخوره میتونی انجام بدی وضعیت شیرخوردنش از این رو به اون رو میشه😊😊😊

ان شاالله قدمش پر از خیر و برکت باشه ⁦😍😍😍

دعا کن برای همه دعا کن کرونای لعنتی دست از سرمون برداره بتونیم به زندگی معمولی برگردیم🥺🥺🥺

2740
من تجربه سزارین ندارم تجربه طبیعی دارم  ولی بهت توصیه میکنم از این تایم ها لذت ببری 😍 بده ازت ...

میشه گوشی ببرم؟

میخواستم گوشی نبرم چون جز شوهرمو مامانم کسی نمیاد.

(فبای آلاء ربکما تکذبان)_ متاهل و متعهد ،درخواست دوستی از هیچ کس پذیرفته نمیشود.

اصلا نگران نباش. فقط بعد از سزارین، اصلا تا یه هفته غذای دندون گیر مثل نون، انواع کباب و غذای چرب نخور. چون یبوست بعد از سزارین خیلی اذیتت میکنه. حتما کمپوت زردآلو و انجیر خونگی درست کن و تو چندروز اول هرروز بخور.موز تا یک هفته و پرتقال و آب پرتقال چه طبیعی و چه بسته بندی اصلا مصرف نکن.

قبل عمل چیز سنگین نخور همین فقط  خیلی راحته و نی نی سر ده دقیقه میاد بیرون

بنظرت امروز فالوده طالبی بخورم که شکمم زودتر کار کنه؟

(فبای آلاء ربکما تکذبان)_ متاهل و متعهد ،درخواست دوستی از هیچ کس پذیرفته نمیشود.
عزیزم اول مبارک باشه .دوم از همین امروز غذاهای سنگین و نفاخ نخور .سز یا بی هوشی هست یا بی حسی لطفا ه ...

بی حسی اصلا درد ندارع ک تابعدظهرش هیچ حسی نداره بعدش انقد شیاف میزارن درد نداره 

ی دختردارم شاه نداره💗صورتی داره ماه نداره🤩ازخوشکلی تانداره🥰