2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تو خونه چرا نشه منم انجام میدم.تو گوگل پلی هم کلی برنامه ورزشی هست دان کن

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2740
دکتر تغذیه  یه برنامه غذایی چاقی گرفتم

میشه خواهش کنم یکم بیشتر توضیح بدی؟تو‌ رژیمت چه چیزایی هست مثلا؟فقط ورزش پایین تنه انجام دادی مثل اسکوات و اینا که بزرگتر بشه

هر چیز که در جستن آنی ،آنی...😌
آره به دکترم گفتم برای چی میخوام اونم براش نوشت  مثلا چندتا معجون که بعد از ورزش بخورم چه میوه ...

چقد خوب

حالا میشه به منم بگی؟خیلی دوست دارم پایین تنه ام خوش فرم بشه ولی بی تاثیره

هر چیز که در جستن آنی ،آنی...😌
میشه خواهش کنم یکم بیشتر توضیح بدی؟تو‌ رژیمت چه چیزایی هست مثلا؟فقط ورزش پایین تنه انجام دادی مثل اس ...

اسکوات نمیرم چون زانو درد میاره و برای اونایی که کمر درد دارن خوب نیس منم کمرم درد میکنه اما حرکت لانژ و سرینی میرم لانژ خیلی مؤثره حتما برای حجیمرکردن داخل ران پا هم خوبه... یه معجون هست عالیه منم میخورم شیرموز باحبوبات آسیاب شده و شیرخشک.. اینو بعد از ورزش میخورم البته من بعد از صبحانه هم میخورم.. بشدت چاق میکنه