2737
2734

من از سايز صفر تا ٢ از هر سايز دوست خريدم بلوز آستين بلند و شلوار، زير دكمه دار هم جدا از هر سايز يدونه سرهمي هم سه تا خريدم سايز صفر و يك... اين مقدار لباس كافيه؟ ني ني آذر دنيا مياد... مامانم ميگه اگه قيمتا ميبيني مناسبه زياد ﺑﺨﺮ مخصوصا سايز دو و سه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سایز صفر خیلی کم بخر

استفاده ای نمیشه 

بچه زود بزرگ میشه

مامانت راست میگه سایز ۲ و ۳ زیاد بگیر چون بچه موقع غذا خوردنشه دائم لباساش کثیف میشه

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
آره اگه میبینی خوبه بخر  والا برای من میگقتن صفر و یک نخر ولی تا دو ماه بدردم خورد

منم سايز صفر تا دوماه استفاده كردم با اينكه وزن دخترم خيلي هم پايين نبود... اين بارداري دومم هست.

من تا هفت سالگی براش لباس برداشتم.

کلی مدلای جدید میاد

در مورد جثه ی بچه هم چیزی نمیدونید

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2740
منم سايز صفر تا دوماه استفاده كردم با اينكه وزن دخترم خيلي هم پايين نبود... اين بارداري دومم هست.

آره.بنظرم سایز دو و سه زیادتر بردار

تیکر بوقت تولد سه سالگی عزیز دردونه ام و به امید خدا تولد نی نی😍
کلی مدلای جدید میاد در مورد جثه ی بچه هم چیزی نمیدونید

الان پسرم یکسالشه و همه لباسایی ک برا سال اولش بود استفاده کردم فقط بافت و اونایی ک یکم ضخیم بود رو نپوشوندم براش و پس دادم چون پسر من خیلی گرماییه 

این بستگی ب بودجه ای ک خانواده ت برا سیسمونیت کنار گذاشتن داره.البته من پارسال سیسمونی گرفتم و قیمت ...

بارداري دومم هست خودم هزينه ميكنم بخاطر هزينش نميگم ميخوام بدون اين مقدار لباس اگه كمه بيشتر بگيرم

آستين بلند بگيرم يا كوتاه؟ آخه دو و سه ميشه بهار و تابستون

بعضیا کوتاه بعضیا بلند

یهو همه رو استین بلند یا کوتاه نگیر

2706