2737
2739
دیگه خسته شدم حاضرم برم کنکور بدم کرونا بگیرم ولی این کنکور بی صاحاب تموم شه😭😭😭😭😭😭😭😭😭

چون نگرفتي اينو ميگي. خاهر من گرفت ايست قلبي كرد كنكوريه 😑 البته مرخص ميشه چند روز ديگه. 

خدا بهتون سلامتي بده خوشگلا ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وییی چجوری گرفتب حالت چطوره؟

ی مشت همسایه بی درک داریم

پلاسن خونه ما 

احتمالن از اینا یا مامان بابام گرفتم

من ک نفرین میکنم مردمی رو ک مراعات نمیکنن 

بعضیا دور از جون گاو ب دنیا اومدن گاوم از دنیا میرن

از صب تا الان دیگه اعصابمم ریخته بهم

عضوشدن توی نی نی سایت برام مثل ی چالش شخصی هستش!چون اینجا طرزفکرایی و میبینم ک منو ب ستوه میارن اما با خودم شرط کردم که به وسیله این سایت صبرمو ببرم بالا و جواب هرچیزی و ندم و پرخاش نکنم!🙂😁تجربه های بقیه هم برام جالبن!خودم جای اونا میزارم و خیال بافی میکنم که اگه جای اون طرف بودم چیکار میکردم🧐🤔دوستون دارم بوس ب همتون ب خصوص آبانیاو ب جز برادرای سایت😁😁😁
2728
چون نگرفتي اينو ميگي. خاهر من گرفت ايست قلبي كرد كنكوريه 😑 البته مرخص ميشه چند روز ديگه. 

😧

وقتی یه تهرانی بهم میگه شهرستانی! از ته دل آرزو میکنم پاسپورت تهرانی داشته باشم باهاش به 250 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنم 😐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻
عزیرم کرونا داری؟ عطسه  وابریزش چشم وبینی هم داری؟

ن ابریزش ندارم

عضوشدن توی نی نی سایت برام مثل ی چالش شخصی هستش!چون اینجا طرزفکرایی و میبینم ک منو ب ستوه میارن اما با خودم شرط کردم که به وسیله این سایت صبرمو ببرم بالا و جواب هرچیزی و ندم و پرخاش نکنم!🙂😁تجربه های بقیه هم برام جالبن!خودم جای اونا میزارم و خیال بافی میکنم که اگه جای اون طرف بودم چیکار میکردم🧐🤔دوستون دارم بوس ب همتون ب خصوص آبانیاو ب جز برادرای سایت😁😁😁
2740
دیگه خسته شدم حاضرم برم کنکور بدم کرونا بگیرم ولی این کنکور بی صاحاب تموم شه😭😭😭😭😭😭😭😭😭

تو مث منی 

من گرفتم و نظرم کلن عوض شده

عطسه چی

ن

سراسری؟

اوهوم...فریلنسری؟ تو پونیشا ؟😳

وقتی یه تهرانی بهم میگه شهرستانی! از ته دل آرزو میکنم پاسپورت تهرانی داشته باشم باهاش به 250 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنم 😐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻
علائمش خیلی بده  چشمات شدید قرمز میشه  بی حالی تب و لرز عطسه سرفه  و...😑😑😑😑 ...

از دیشب دارم عطسه میزنم😟

چرا امضات کم رنگه  اینجانب از سال ۹۶ ب دلیل کاهش ناگهانی گربه ها ذائقم تغییر کرد و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم.نام کاربری قابل تغییر نیست دیگه  
2706