2737
2734
تو مث منی  من گرفتم و نظرم کلن عوض شده

ماسک میزنیم دستکشم میپوشیم خودمونم الکلی میکنیم نمیگیریم بعدم گفتن مثه اینکه میخوان یه عالمه حوزه ایجاد کنن که قشنگ فاصله گذاری بشه

وقتی یه تهرانی بهم میگه شهرستانی! از ته دل آرزو میکنم پاسپورت تهرانی داشته باشم باهاش به 250 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنم 😐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه خسته شدم حاضرم برم کنکور بدم کرونا بگیرم ولی این کنکور بی صاحاب تموم شه😭😭😭😭😭😭😭😭😭

فكر ميكني انقدر دردناكه دور از جون مرگو جلو چشمت ميبيني  كنكورم كه تجمعش وحشت ناكه 

كوري يعقوب يا رسوايي بانوي مصر ؟؟؟؟ اولي عشق است اما دومي تاوان عشق

من كنكوري نيستم اما واسم جالب شد!جريان چيه؟!ميخوان كنكور رو الان برگزار كنن يا لغو شده؟😦

كاش زندگى از آخر به اول بود..پير به دنيا مى آمديم..آنگاه در رخ داد يك عشق جوان مى شديم..سپس كودكى معصوم مى شديم و در، نيمه شبى با نوازش هاى مادر آرام مى ميمرديم..🌸
2728

خب میگما

اینایی که میگن کنکور عقب بیوفته

خواهشا خودشون یه تاریخ مشخص کنن!!!

پاییز و زمستون که بدتره چون اپیدمی انفولانزا هم هست وضعیت وخیم تره کرونا هم تا یه سال دیگه هست

بعدشم که میره ۱۴۰۰ کِی برن دانشگاه؟

چون نگرفتي اينو ميگي. خاهر من گرفت ايست قلبي كرد كنكوريه 😑 البته مرخص ميشه چند روز ديگه. 

یعنی چی ایست قلبی؟ به جهت کرونا؟ یا به جهت  زیادی استرس میگی ایست قلبی؟

https://harfeto.timefriend.net/16297043150045
فكر ميكني انقدر دردناكه دور از جون مرگو جلو چشمت ميبيني  كنكورم كه تجمعش وحشت ناكه

گفتن میخوان حوزه ها رو چن برابرکنن ما بیشتر از دانشجو تو کشورمون دانشگاه داریم خیلی راحت میتونن فاصله اجتماعی ایجاد کنن

وقتی یه تهرانی بهم میگه شهرستانی! از ته دل آرزو میکنم پاسپورت تهرانی داشته باشم باهاش به 250 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنم 😐👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻
2738
گفتن میخوان حوزه ها رو چن برابرکنن ما بیشتر از دانشجو تو کشورمون دانشگاه داریم خیلی راحت میتونن فاصل ...

تجمع جلوي حوزه چي؟؟ 

خوانواده ها ميان هرچقدر هم زياد كنن بازم خطرناكه اگ بحراتي نبود عمرا جلسه تشكيل نميدادن ميگفتن حوزه هارو زياد ميكنيم

كوري يعقوب يا رسوايي بانوي مصر ؟؟؟؟ اولي عشق است اما دومي تاوان عشق
عزیزم خوب شدی ،؟ریت درگیر بود یا علایم گوارشی هم داشتی

من ریم درگیره

عضوشدن توی نی نی سایت برام مثل ی چالش شخصی هستش!چون اینجا طرزفکرایی و میبینم ک منو ب ستوه میارن اما با خودم شرط کردم که به وسیله این سایت صبرمو ببرم بالا و جواب هرچیزی و ندم و پرخاش نکنم!🙂😁تجربه های بقیه هم برام جالبن!خودم جای اونا میزارم و خیال بافی میکنم که اگه جای اون طرف بودم چیکار میکردم🧐🤔دوستون دارم بوس ب همتون ب خصوص آبانیاو ب جز برادرای سایت😁😁😁