2733
2739
عنوان

خدا چرا منو نمیکشه تموم شم

161 بازدید | 14 پست

چقدر التماسش کنم تمومم کنه من چه گناهی کردم تو این سنم هر روزم گریه باشه مگه چقدر میتونم صبر کنم مگه من ادم نیستم 

🌹خدا برایم کافیست🌹⛔️درخواست دوستی آقایان ممنوع ⛔️ ❤️در فضای مجازی نیز خدا میبیند❤️

برای ارامش دلت دعا میکنم عزیزم

صبور باش🌸

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2738

چرا عزیزم؟

هیچ کار خدا بی حکمت نیست

اگه قلبتو میشکونه حتما میخواد به روح و روانت انرژی بده

خدایا میدونی بهش وابسته م پس مراقبش باش⁦♥️‌‌   با افتخار لرم😍 نینی مامانی توی راهه🤩ان‌شاءالله همه به حاجتشون برسن یه صلوات بفرستیم🌹
چرا عزیزم؟ هیچ کار خدا بی حکمت نیست اگه قلبتو میشکونه حتما میخواد به روح و روانت انرژی بده

از خدا گله ندارم چرا از دست بنده هاش تمومم نمیکنه انقدر گریه کردم چشام دارن میترکن

🌹خدا برایم کافیست🌹⛔️درخواست دوستی آقایان ممنوع ⛔️ ❤️در فضای مجازی نیز خدا میبیند❤️

چن سالته

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
2706