2737
2739
عنوان

خدا چرا منو نمیکشه تموم شم

161 بازدید | 14 پست

چقدر التماسش کنم تمومم کنه من چه گناهی کردم تو این سنم هر روزم گریه باشه مگه چقدر میتونم صبر کنم مگه من ادم نیستم 

🌹خدا برایم کافیست🌹⛔️درخواست دوستی آقایان ممنوع ⛔️ ❤️در فضای مجازی نیز خدا میبیند❤️

برای ارامش دلت دعا میکنم عزیزم

صبور باش🌸

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

چرا عزیزم؟

هیچ کار خدا بی حکمت نیست

اگه قلبتو میشکونه حتما میخواد به روح و روانت انرژی بده

خدایا میدونی بهش وابسته م پس مراقبش باش⁦♥️‌‌   با افتخار لرم😍 نینی مامانی توی راهه🤩ان‌شاءالله همه به حاجتشون برسن یه صلوات بفرستیم🌹
چرا عزیزم؟ هیچ کار خدا بی حکمت نیست اگه قلبتو میشکونه حتما میخواد به روح و روانت انرژی بده

از خدا گله ندارم چرا از دست بنده هاش تمومم نمیکنه انقدر گریه کردم چشام دارن میترکن

🌹خدا برایم کافیست🌹⛔️درخواست دوستی آقایان ممنوع ⛔️ ❤️در فضای مجازی نیز خدا میبیند❤️

چن سالته

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
2706